Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:24

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
 Wymiana kaloryferów 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam serdecznie. Kupiliśmy z mężem mieszkanie i mimo że jest sezon grzewczy planujemy wymienić wszystkie kaloryfery. Wiecie może kto zajmuje się mrożeniem rur w trakcie takiej wymiany? Słyszałam, że inaczej trzeba całą wodę odprowadzić, więc to dużo dodatkowej roboty. Chcemy tego uniknąć.

30 gru 2015, 3:36
Awatar użytkownika

Cześć. Ja ci radzę zadzwonić do spółdzielni. Oni siedzą w tych tematach od lat. Jak w zeszłym roku wymieniałem instalację gazową i poprosiłem, by do mnie zajrzeli to wzięli ze sobą pełno specjalistycznego sprzętu. Mieli na przykład torbę wypełnioną po brzegi wyprodukowanymi w Poznaniu kształtkami do gazu. Pomogli mi i poszli do sąsiada, który potrzebował pomocy z kominem.

30 gru 2015, 5:54
Awatar użytkownika

Siema. To wtedy byłem ja. Przyszli do mnie, ocenili sytuację w kominie i zapytali czy mogą skorzystać z internetu. Zdziwiony podałem im laptopa, a oni wpisali hasło wkłady kominkowe Poznań i pokazali mi dokładnie co mam kupić. Super goście.

30 gru 2015, 8:03
Awatar użytkownika

Ja tam nie lubię facetów z naszej spółdzielni, ale takim zamrażaniem grzejników zajmuje się mnóstwo prywaciarzy. Zadzwoń do pierwszej z brzegu firmy i zrobią ci to za grosze.

30 gru 2015, 10:05
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ]