Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:23

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Jakie gniazdka i włączniki macie w domu? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej! Mżecie mi polecić jakieś ciekawe oprawy, gniazdka i kontakty? Szukam własnie sklepu, gdzie oferowane są takie własnie produkty, ale nie idzie mi najlepiej :) Podzielcie sę prosze jakimiś linkami.

31 gru 2015, 1:42
Awatar użytkownika

Nie pamiętam, gdzie kupilem swoje włączniki, ale była to kolekcja Schneider Sedna. Podejrzewam, ze po nazwie producenta będzie Ci znacznie łatwiej znaleźć dobre sklepy w sieci.

31 gru 2015, 1:57
Awatar użytkownika

Zgadzam się, że Gira to godny polecenia producent. Zapewniam, że lepszych gniazdek nie zdołasz znaleźć dlatego nawet się nie zastanawiaj. Maja naprawde spory wybór, więc wybierzesz coś, co będzie Ci odpowiadało.

31 gru 2015, 3:33
Awatar użytkownika

To może ja powie coś więcej. Interesuja mnie modułowe modele gniazdek w dość nowoczesnym stylu. Widzialam kilka szklanych modeli i wydaje mi się, że mogłyby się one doskonale sprawdzić w moim mieszkaniu. Może teraz będzie wam łatwiej pomóc mi coś wybrac?

31 gru 2015, 5:21
Awatar użytkownika

Rzuc okiem na serię Anya od Schneidera. Wydaje mi się, że ta kolekcja jest bardzo nowoczesna i ma dobrą cenę. Coś takiego byłoby ok. Na zdjęciach prezentuje się naprawde dobrze.

31 gru 2015, 6:23
Awatar użytkownika

Masz rację kolekcja jest całkiem interesująca. Przejrzałam też opinie na temat tego producenta i są w większości pozytywne. Myslę, ze się zdecyduję, bo nie uda mi się uż znaleźc niczego lepszego, a goni mnie czas. Dziekuję wszystkim, którzy chcieli mi pomóc i podesłali swoje uwagi.

31 gru 2015, 8:50
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]