Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 13:10

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Problem z wybraniem lamp do ogrodu 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witaaam! Udało mi się wreszcie wykłócić z mężem, by kupić jakieś lampy do ogrodu. Jemu to tam nie zależy, ale ja często latam na zewnątrz z praniem itd., więc po ciemku to idzie dość boleśnie spaść ze schodów (co już nawet raz mi się zdarzyło), a pies też nie ułatwia zadania, bo się kręci między nogami non stop. Czytałam, że warto wstawić lampy solarne do ogrodu, co o tym sądzicie? Z góry dziękuję za pomoc. PS Trochę nie w temacie, ale jeszcze zapytam przy okazji, jaki wiatrak sufitowy kupić? Mąż nalega, a jeden już musiał zwrócić, bo okazał się do kitu.

04 sty 2016, 5:10
Awatar użytkownika

Te lampy są super, jeśli nie ma na zewnątrz podłączenia do prądu, albo masz już urządzony ogród i nie chcesz wszystkiego przekopywać, by kable położyć. Ja mam solary na działce za miastem (no właśnie, dla dużych powierzchni to nie brałbym niczego innego). Dobre jest to, że faktycznie nie płaci się za prąd, bo one działają na energii słonecznej.

04 sty 2016, 5:55
Awatar użytkownika

Wiatrak w Polsce? Eee, w sumie to dziwne, nie mamy tutaj aż takich upałów raczej…

04 sty 2016, 8:07
Awatar użytkownika

Ja kupiłem wiatrak jak były w ubiegłe lato te dni, co było ponad 30st. gorąca i zero powietrza stąd: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Wiatraki/328. Nawet za niecałe 300zł idzie u nich coś sensownego dorwać, także chyba warto zobaczyć :P poza tym, zawsze można zdemontować, jak nie będzie już potrzebny i odsprzedać, choć u mnie serio zdaje egzamin (tylko wiadomo, sezonowo).

04 sty 2016, 8:44
Awatar użytkownika

Oooo rety, ale śliczne mają w tym sklepie co podałeś te lampy stojące podłogowe!!! Jak myślicie, jak szybko mężuś zauważy, że zupełnie przypadkiem (hehe) w przesyłce była też zupełnie nowa lampa stojąca do salonu? :P zresztą, co mi tam, nie kosztuje dużo, on też czasem kupuje coś bez pytania, jak zamówię wiatrak, to nie będzie marudził. ;)

04 sty 2016, 9:01
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]