Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:41

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Czy polecilibyscie wasze meble kuchenne innym? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

witam wszystkich. Czy polecilibyście swoje meble kuchenne do zakupu innym? Postanowiłem zadać pytanie w ten sposób bo chcę wybrać najlepsze rozwiazania dla mojej kuchni a szczerze to nie bardzo wiem na co się zdecydować. Mam nadzieję że mi odpiszecie :)

15 kwie 2016, 6:32
Awatar użytkownika

Ciekawe pytanie, mieszkam w Poznaniu gdzie jest dosyć dużo sklepów meblowych, ale ja zdecydowałam się na SAS, bo mieli dobre ceny na blaty z prestiżowej firmy Corian. Czy poleciłabym? Oczywiście, jeśli komuś się podobają bo co do jakości nie mam zastrzeżeń i uważam je za najlepsze z dostepnych na rymku.

15 kwie 2016, 7:22

Również kupowałam w tym sklepie, ale osobiście polecam płyty Kronospan Gdańsk co prawda słynie z dobrych sklepów meblowych ale poszukiwany przeze mnie Kronospan był wszędzie bardzo drogi, albo niedostępny. Na szczęsice udało mi się go dostać i również nie narzekam, łatwo się czyści, nie rysuje się, wszystko tak jak być powinno. Na marginesie dodam że jeśli ktoś szuka akcesoriów kuchennych Blum to nigdzie nie udało mi się znaleźć lepszych cen niż tam.

15 kwie 2016, 8:59

Czy ktoś może orientuje się gdzie dostanę elektronarzędzia Festool? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, gdyż popsuła mi się frezarka i jak najszybciej musze nabyć nową, a słyszałem że takie sprzęty najlepiej kupować w dużych sklepach z meblami. Pozdrawiam.

15 kwie 2016, 11:13
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]