Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 09 lip 2020, 18:36

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Ile kosztuje wyposażenie łazienki? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Zastanawiam się nad kupnem nowego mieszkania i robię sobie taki bardzo pobieżny budżet wydatków. Czy moglibyscie powiedziec mi, tak szczerze ile obecnie kosztuje kupineie elementów wyposażenia do łazienki? Nie chodzi o nic super eleganckiego ani też o cięcie kosztów, po prostu normalna łazienka. Jestem z Pozania jesli to ma w czymś pomóc.

26 kwie 2016, 23:28
Awatar użytkownika

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Za duzo zmiennych, bo bedzie to zalezalo od powierzchni, Twoich gustów, rodzaju światła no i wielu innych rzeczy. Chyba najłatwiej będzie jeśli skontaktujesz sie z jakims sklepem wykonującym wizualizacje, projekty itd, wybierzesz co Ci się podoba i poprosisz o kosztorys. Taką opcję ma chyba Giant Łazienki z Krzywoustego w Poznaniu.

26 kwie 2016, 23:55
Awatar użytkownika

Bardzo dobry sklep. Kupowałam tam wszystko do łązienki począwszy od płytek, przez baterie aż po oświetlnie i byłam zakoczona ceną. Niektóre rzeczy były nawet 2 razy tańsze niż w konkurencyjnych sklepach, poza tym fajna obsługa no i oczywiście mozna u nich zrobic wstepna wizualizacje z kosztorysem, a trwa to tylko chwile. Łazienka to ważne pomieszcze, ale domyślam sie ze nie bardzo masz czas i glowe sie tym zajmowac. Lepiej jednak zrobic cos porzadnie i wiedziec na czym sie stoi. Pozdrawiam

27 kwie 2016, 2:51
Awatar użytkownika

Z tego samego założenia wyszłam i postaram się wszystko z robić dokłądniej. Sądziłam że nikt mi rzeczowo nie odpowie dlatego bardzo się cieszę i dziękuję za pomoc. A co do przewidywania wydatków to sami wiecie jak jest. Moze mi sie wydawac ze mam wszystko pod kontrolą a okaze sie ze podniosą mi ratę kredytu albo jakies oplaty i będę w plecy.

27 kwie 2016, 5:17
Awatar użytkownika

Takie jest życie, ale miejmy nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Raty kredytów tez przeziez nie zmieniaja sie jak w kalejdoskopie.

27 kwie 2016, 7:11
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]