Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 wrz 2020, 10:20

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Gdzie znajdę profesjonalny montaż kolektorów fotowoltaicznyc 
Autor Wiadomość

Ja mam takie solary słoneczne u siebie na dachu. Fakt, że nasłonecznienie w tym miejscu jest idealne, ale samabym na to nie wpadła. To dzięki profesjonalnemu montażowi firmy Foto Solar płacę groszowe rachunki. Sama nie spodziewalam się, że aż tyle oszczędzę. Wydaje misię, że rzeczywiście, to może zależeć od najbardziej optymalnego montażu.

02 cze 2016, 15:32

Tutaj masz pełną ofertę montażu foto-solar.pl/oferta/montaz/ . Podczas instalacji dostaniesz gwarancję nanajwyższą jakość produktów, dziesięcioletnią na produkty i trzydziestoletnią na wydajność. Praktycznie nic nieryzykujesz. Tak naprawdę inwestycja zwróci ci się po dwóch latach. Z mojego punktu widzenia, to jest bardzo opłacalne.

02 cze 2016, 19:52

Tak, każdy nawet najdrobniejszy element musi spełnic unijne normy.

03 cze 2016, 0:36

Witam, a jak wygląda kwestia dotacji?

03 cze 2016, 3:20

Do dwa tysiące dwudziestego roku można starać się o dofinansowanie Unii Europejskiej, kture może wynosić nawet dziewięćdziesiąt procent poniesionych kosztów. Większość firm pomaga klientom otrzymać odpowiednie dotacje, wystarczy, że zapytaz o taka możliwość. Zresztą zazwyczaj sami to sugeruja.

03 cze 2016, 5:07
Awatar użytkownika

Najbardziej popularne programy to program PROSUMENT, który zajmuje się wspieraniem odnawialnyh źródeł energii. Cały jego budżet wynosi osiemset milionów zlotych. Jest też program BOCIAN, który ma zamiar ograniczyć emisje CO2. Ta pomoc polega na niskoprocentowej pożyczce. Oczywiście możliwości jest o wiele więcej ja wymienilem tylko dwie najbardziej popularne. Z których skorzystało kilka znajomych firm budowlanych.

03 cze 2016, 7:17
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]