Forum (radio)aktywnych
http://www.supermetal.pl/

W jaki sposób radzicie sobie z chwastami?
http://www.supermetal.pl/viewtopic.php?f=10&t=367
Strona 1 z 1

Autor:  Winda_do_Nieba [ 16 sie 2016, 12:10 ]
Tytuł:  W jaki sposób radzicie sobie z chwastami?

Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób radzicie sobie z chwastami na waszych uprawach. Czy stosujecie środki chemiczne, jeśli tak to w jakich ilościach, a jeśli nie to czy inne są równie skuteczne? Dziękuję za zainteresowanie.

Autor:  Hospodar [ 16 sie 2016, 13:08 ]
Tytuł:  W jaki sposób radzicie sobie z chwastami?

Nie znam gospodarstwa które nie stosowałoby chemicznych środków ochrony roślin. I bardzo dobrze, bo jest to jak narazie jedyna skuteczna metoda pozwalająca osiągać plony. Jakby nie patrzeć lata rozwoju w tym kierunku dały efekt w postaci bardzo bezpiecznych oprysków, jak np środki do zwalczania chwastów które atakują tylko i wyłącznie chwasty nie pozostawiając żadnego śladu na otoczeniu. Są niby metody naturalne ale ich wydajność nadal jest bardzo niska.

Autor:  anonimowy [ 16 sie 2016, 13:24 ]
Tytuł:  W jaki sposób radzicie sobie z chwastami?

Zgadzam się z kolegą w 100%. Dziś niezbędne jest też stosowanie regulatorów wzrostu które mają pozytywny wpływ na rozwój rośliny, albo bezpiecznych adiuwantów które znacząco poprawiły bezpieczeństwo stosowania oprysków gdyż idealnie je rozporawadzają co rozbija miejsca koncentracji środków niwelując szkody dla owocu i rośliny. Warto zainteresować się porządnymi i renomowanymi sklepami z opryskami jak np Agromika, która słynie z bezpiecznych środków.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/