Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 09 lip 2020, 17:32

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Zlewozmywak czy zmywarka? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich forumowiczów. Z czego korzystacie w swoim domu? Stawiacie na tradycyjny zlewozmywak, czy też korzystacie z nowinek technologicznych i ułatwiacie sobie robotę korzystając ze zmywarki?

24 sie 2016, 22:56
Awatar użytkownika

W przypadku zmywarki sprawa jest ułatwiona jeśli ktoś potrafi z niej korzystać ;P. Ja zamiast układać naczynia w zmywarce wolę już pozmywać je sama. Poza tym często naczynia ze zmywarki nie pachną zbyt ładnie.

24 sie 2016, 23:52
Awatar użytkownika

Ja często myję naczynia razem z żoną. Lubimy to robić oboje, a zmywając we dwoje, idzie nam zdecydowanie szybciej. No i najważniejsze, że pomagamy sobie nawzajem, spędzamy czas razem. Zmywanie naczyń jest tak naprawdę na drugim miejscu. Niby to tylko kobiety szukają drugiego dna, ale wierzcie mi, że wspólne zmywanie naczyń wymaga współpracy a to się przedkłada na całą relację. Niektóre pary potrafią się pokłócić nawet zamawiając pizzę. Nam się to nie zdarza.

25 sie 2016, 1:32

Jak dla mnie, stalowy zlew kuchenny rządzi. Przede wszystkim z tego względu, że nie widać na nim brudu tak bardzo, jak na przykład w zlewie w łazience. Wygląda świetnie no i też jestem przyzwyczajona do tych tradycyjnych rozwiązań. Rozwiązanie w postaci zmywarki nie przemawia do mnie. Jednak wybierając zlewozmywak, trzeba wybrać odpowiedni syfon do zlewozmywaka. Myjemy naczynia tak naprawdę codziennie więc trzeba zadbać, aby wszystko działało tak jak należy, na najwyższym poziomie.

25 sie 2016, 3:29

Zgadzam się z tym! No popatrz, niby jesteśmy kobietami a jednak mamy chociaż minimalne pojęcie w tym temacie. Duży wybór syfonów czyni go uniwersalnym artykułem instalacyjnym. Istnieją przecież syfony do wanny, do umywalki, pralkowe, spłukujące, butelkowe i mnóstwo innych. Ha, to się popisałam wiedzą.

25 sie 2016, 4:29

Ja z kolei nie znam totalnie na tych wszystkich syfonach, zmywarkach, dlatego zawsze stawiam na klasyczny zlewozmywak. Zazdroszczę w ogóle, mój mężczyzna to chyba by mnie wyśmiał jakbym zapytała go, czy pomoże mi przy zmywaniu naczyń. Wszystko jest na mojej głowie. Na szczęście dzielimy się obowiązkami inaczej.

25 sie 2016, 6:11
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]