Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:06

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
 Starodawne meble  
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam :) Sprowadza mnie chyba dość nietypowa sprawa. Nie szukam bowiem nowych mebli, jak to zazwyczaj na forum pytają ludzie, ale chce naprawić swoje stare. Ale nie są to po prostu ot takie sobie stare meble, tylko to są meble, które są w mojej rodzinie już od wielu lat. Przekazywane od pokoleń. Są bardzo stare i teraz wymagają naprawy. Takie meble jak te możecie zobaczyć chyba już tylko w muzeach i tak jak w muzeum dbają o eksponaty, tak mu musimy teraz o te nasze meble zadbać. Wiecie coś na ten temat?

30 sie 2016, 5:10
Awatar użytkownika

Skoro te meble są u was od pokoleniem, to pewnie doskonale wiecie, jak wygląda odnawianie mebli. Proces to niezwykle skomplikowany, który można polecać tylko wykwalifikowanym i i doświadczonym fachowcom, którzy sprawią, że meble odzyskają drugie swoje życie. Trzeba tutaj być jednak bardzo ostrożnym i wybierać naprawdę znane i zaufane osoby

30 sie 2016, 7:27

Też mam w domu takie meble i zdecydowanie wiem, z czym się wiąże odnowa wiekowych mebli. Tobie też polecam się zapoznać ze wszytkim na ten temat zwłaszcza jeśli to będzie dopiero pierwszy raz kiedy będziesz to robił pod swoją opieką

30 sie 2016, 8:37
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ]