Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:05

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Domowe sposoby na metamorfozę wnętrza 
Autor Wiadomość

Witam. Należę do osób, którym bardzo szybko nudzą się wnętrza. W związku z tym wiem, że nie opłaca mi się, co chwilę kupować nowych mebli. Chciałabym jednak wprowadzić nową aranżację i dokonać jakiś zmian, dzięki czemu wystrój mojego domu będzie odmieniony. Macie jakieś sprawdzone i tanie sposoby, że zrobić metamorfozę?

24 lis 2016, 3:49

Moim zdaniem kup nowe materiały na zasłony i zmień ich kolor, na przykład na jakiś bardzo wyrazisty! To już bardzo mocno wpłynie na zmianę wnętrza. Jeśli teraz na przykład masz białe firany to postaw na czerwone i zobaczysz ogromną różnicę!

24 lis 2016, 5:44

Fajnym pomysłem jest też kupno nowych materiałów na pufy i obicie ich. Mogą pasować do nowych zasłon. Albo pomyśl o nowych poduszkach. Uważam, że bardzo często to właśnie takie dodatki mogą zmienić całkowicie wygląd wnętrza i nadać mu zupełnie nowy charakter. I to nie jest drogi wydatek, więc możesz często dokonywać zmian.

24 lis 2016, 6:33

Super pomysły kochane! Faktycznie takie dodatki i bibeloty mogą bardzo zmienić wystrój i wcale nie trzeba wydawać na to kupę pieniędzy. Uwielbiam tkaniny z dodatkiem lnu, więc myślę, że mogłabym to też gdzieś wykorzystać. Co myślicie o takim rozwiązaniu, na przykład na poduszkach? Fajnie by to wyglądało?

24 lis 2016, 9:08

Moim zdaniem to super pomysł! Teraz jest tyle możliwości kombinowania z dodatkami, że ciągle możesz coś zmieniać. Nie wiem czy słyszałaś o poduszkach ze szczypankami, ale to też naprawdę rewelacyjnie wygląda! Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni kolor i można dużo zmienić!

24 lis 2016, 9:22

Wielkie dzięki za wszystkie rady! Na pewno z nich skorzystam i już nie mogę doczekać się aż zacznę wprowadzać zmiany, bo mam głowę pełną pomysłów! Jeszcze znalazłam fajne inspiracje w internecie, więc myślę, że niedługo będą mogła cieszyć się nowym wnętrzem!

24 lis 2016, 12:09
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]