Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 09 lip 2020, 18:05

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Potrzebna mi firma montująca klimatyzacje w Warszawie. Pilne!!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Uwaga, bardzo PILNA SPRAWA. Firma która miała w mojej firmie montować wentylację w ostatniej chwili się wymigała, a ja muszę oddać budynek w określonym terminie! Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna za polecenie mi kogoś sprawdzonego kto mi zamontuje cały ten system, generalnie im szybciej tym lepiej! Lokalizacja to Warszawa, dzielnica Mokotów ale to jak podejrzewam nie ma większego znaczenia

24 maja 2017, 4:02

Nie chce tutaj wychodzić na jakiegoś skończonego pesymistę, ale firmy zajmujące się montażem klimatyzacji i wentylacji zazwyczaj mają dość odległe terminy. Podejrzewam, że w Warszawie szczególnie…

24 maja 2017, 5:55

Czy ja wiem? Ja korzystałem z usług firmy http://www.plusinstal.com/ i muszę powiedzieć, że jak zaznaczyłem, że to jest wyjątkowo pilne zlecenie to byli bardzo dobrze nastawieni, żeby jakoś to załatwić. Ostatecznie podzwonili, pokombinowali i się udało! Miałem na czas zrobiony montaż klimatyzacji w Warszawie właśnie :D

24 maja 2017, 7:53
Awatar użytkownika

Ufff, to brzmi już bardziej obiecująco! Zobaczę, czy tak samo miła będzie ich obsługa dla mnie, bo serio, ta klimatyzacja to bardzo pilna sprawa

24 maja 2017, 8:49
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]