Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 18 lip 2018, 16:07

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Karmienie w miejscu publicznym 
Autor Wiadomość

Witam. Jestem świeżo upieczoną mamusią – mój kochany synek jest zdrowy i bardzo wspaniały. Mam tylko pewien kłopot.. bo jak wychodzę na spacery to się mocno wstydzę go karmić. Raz pewna kobieta do mnie podeszła i powiedziała, że od takiego karmienia jest dom i się mocno speszyłam.. może ktoś z Was ma jakieś rady? Słyszałam, że są specjalne ubrania dla karmiących kobiet, które ułatwiają karmienie.. może takie coś powinnam sobie kupić?

11 sie 2016, 3:25

Nie przejmuj się takimi idiotycznymi opiniami. Karmienie to jest narualna rzecz i jak kogoś tak to irytuje to niech nie patrzy w Twoją stronę i tyle.

11 sie 2016, 4:06

ja polecam wejść na tę stronkę: http://moromu-sklep.pl/18-do-karmienia możesz tam sobie kupić właśnie taką bluzkę do karmienia. Bardzo polecam.. to fajna opcja bo możesz szybko rozpiąć bluzkę pod piersią i od razu karmić, jest bardzo dyskretna i komfortowa ;)

11 sie 2016, 4:24

sama miała identyczną bluzkę i bardzo ją lubiłam ;) szczególnie, że dość długo musiałam karmić moej dziecko.. podobnie jak Ty na początku dostałam taki głupi komentarz od znajomej, ale potem to już przestałam się takimi tekstami przejmować

11 sie 2016, 6:50
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]