Forum (radio)aktywnych
http://www.supermetal.pl/

Karmienie w miejscu publicznym
http://www.supermetal.pl/viewtopic.php?f=12&t=365
Strona 1 z 1

Autor:  BoskaB [ 11 sie 2016, 3:25 ]
Tytuł:  Karmienie w miejscu publicznym

Witam. Jestem świeżo upieczoną mamusią – mój kochany synek jest zdrowy i bardzo wspaniały. Mam tylko pewien kłopot.. bo jak wychodzę na spacery to się mocno wstydzę go karmić. Raz pewna kobieta do mnie podeszła i powiedziała, że od takiego karmienia jest dom i się mocno speszyłam.. może ktoś z Was ma jakieś rady? Słyszałam, że są specjalne ubrania dla karmiących kobiet, które ułatwiają karmienie.. może takie coś powinnam sobie kupić?

Autor:  Marataonka [ 11 sie 2016, 4:06 ]
Tytuł:  Karmienie w miejscu publicznym

Nie przejmuj się takimi idiotycznymi opiniami. Karmienie to jest narualna rzecz i jak kogoś tak to irytuje to niech nie patrzy w Twoją stronę i tyle.

Autor:  Zundrusia [ 11 sie 2016, 4:24 ]
Tytuł:  Karmienie w miejscu publicznym

ja polecam wejść na tę stronkę: http://moromu-sklep.pl/18-do-karmienia możesz tam sobie kupić właśnie taką bluzkę do karmienia. Bardzo polecam.. to fajna opcja bo możesz szybko rozpiąć bluzkę pod piersią i od razu karmić, jest bardzo dyskretna i komfortowa ;)

Autor:  ocalona [ 11 sie 2016, 6:50 ]
Tytuł:  Karmienie w miejscu publicznym

sama miała identyczną bluzkę i bardzo ją lubiłam ;) szczególnie, że dość długo musiałam karmić moej dziecko.. podobnie jak Ty na początku dostałam taki głupi komentarz od znajomej, ale potem to już przestałam się takimi tekstami przejmować

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/