Forum (radio)aktywnych
http://www.supermetal.pl/

Szalone propozycje na wakacje
http://www.supermetal.pl/viewtopic.php?f=15&t=187
Strona 1 z 1

Autor:  CelinaW [ 13 sty 2016, 22:18 ]
Tytuł:  Szalone propozycje na wakacje

Hej hej hej! Jakie możecie mi dać szalone propozycje na lato 2016 wakacje trochę mniej standardowe, żebym mogła zaproponować znajomym, chcemy pojechać w siedem osób.

Autor:  pieszczoch93 [ 14 sty 2016, 1:00 ]
Tytuł:  Szalone propozycje na wakacje

Ja miałbym dużo pomysłów, może ci się to wydać dziwne, ale Norwegia to fajna opcja na wakacje ze znajomymi :P namioty, natura, przygoda :)

Autor:  CelinaW [ 14 sty 2016, 3:17 ]
Tytuł:  Szalone propozycje na wakacje

Niestety w grupie mamy strasznych zmarzlaków :D na wakacjach w 2016 musi obowiązkowo być plaża, takie obcowanie z przyrodą planujemy na kolejny rok ale wiosną.

Autor:  mixTura [ 14 sty 2016, 5:56 ]
Tytuł:  Szalone propozycje na wakacje

Nie wiem co to dla ciebie znaczy szalone, ale może taki wypad na Chorwację na campingi lub Majorka a tam szalone imprezy do rana :D Musiałabyś trochę sprecyzować, wtedy mogłabym się wypowiedzieć, bo mam za sobą i leniwe all inclusive i wycieczki z plecakiem po Włoszech ;)

Autor:  CelinaW [ 14 sty 2016, 8:08 ]
Tytuł:  Szalone propozycje na wakacje

Okazuje się, że jednak wyrzucamy słowo szalone z opisu tych wakacji i wybierzemy się właśnie do Hiszpanii, w sumie przyda nam się taki reset na imprezach, bo potem niestety powrót do szarej codzienności w pracy :P Dodatkowo dołożymy weekend w górach, pewnie Bieszczady i wilk syty owca cała :P Dzięki za odpowiedzi :P

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/