Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 15 sie 2020, 2:47

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
 Gdzie kupię ładne bonzai 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny. Potrzebuje jakiegoś ładnego bonzaja dla koleżanki z pracy na prezent. Nie chcę kupować żadnej masówy która padnie po dwóch dniach co to jej pełno w supermarketach. Możecie polecić jakieś sprawdzone sklepy albo kwiaciarnie ? Będe wdziećzna

25 sty 2016, 5:02
Awatar użytkownika

No pewnie, ładny Bonsai kupisz wszędzie w centrum. A jak chcesz dostać dostawę żeby nie musiec nigdzie chodzic, to najlepiej zadzwonic do specjalnej kwiaciarni intenretowej. Albo nawet zamówic przez formularz specjalny na stronie. W Warszawie kwiatki na telefon to już jest standard, tak jak taksówka albo cokolwiek innego. Tutaj się szybko żyje, wiec kazdy potrzebuje wszystkiego na już, na zaraz jak najszybciej. Nie wiem jak to jest w innych miastach ale podejrzewam ze tez do zrealizowania. W kazdym razie ja polecam ten sposob zamowienia. Pozdrawiam Dagmara

25 sty 2016, 7:58
Awatar użytkownika

Bonsai widzę że jest bardzo modne ostatnio. Myślałam, że to szybko wypadnie z obiegu, bo takie nie polskie a tu proszę, zadomowiło się na dobre :) Sama się nawet przekonałam do tych krzaczków. Jak chcesz to dam ci numer do znajomej, ona kupuje na giełdzie bonsaje i możesz mieć przez to dużo taniej. jeśli jesteś z Warszawy oczywicie

25 sty 2016, 10:02
Awatar użytkownika

Taaa w Warszawce to bonsai na bonsaiu. Tylko nikt nie wiem jak to się poprawnie wymawia heh no ale nie można mieć wszystkiego. Pozdrawiam z Bora bora

25 sty 2016, 11:46
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ]