Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 15 sie 2020, 1:53

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Jaki sztylet? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dobry dzień Wam wszystkim. Słuchajcie. Wyposażenie plecaka to bardzo ważna sprawa. Sprzętu różnego trzeba mieć zawsze pod ręką jak najwięcej. No i ostatnio zostawiłem na chwile plecak i ktoś mi ukradł moje ukochane sztylety. Na razie nie chcę kupować ich od razu całej masy, a jedynie jeden taki podstawowy. Jaki najlepiej mam kupić? Mam już swoje sprawdzone i najchętniej bym odkupił takie same, ale może warto coś nowego wypróbować?

08 lut 2016, 4:20
Awatar użytkownika

Jak masz swoje ulubione, to bierz te same, nie będziesz się musiał przyzwyczajać. Chociaż ja wychodzę z założenia, że czasami warto próbować nowe rzeczy i stale je mieć pod ręką. Może akurat coś nowego Ci się spodoba i będziesz zadowolony i zdziwiony, że wcześniej mogłeś tego nie mieć. To wiesz, może nowy sprzęt Ci lepiej przypasuje.

08 lut 2016, 5:32
Awatar użytkownika

No może, może. A słuchaj, jakiś magazynek może do kulek też byś polecił? Bo wiem że tu sporo osób się w to bawi i ja też właśnie zaczynam swoją przygodę w tym temacie. Te, które dostałem są beznadziejne i kulek w nie za mało wchodzi, trzeba kupić jakiś inny wreszcie i jakoś rozwiązać ten problem.

08 lut 2016, 7:04
Awatar użytkownika

W to ja się akurat nie bawię i tu Ci nic nie pomogę, ale wiem, że tu tacy są, co się na tym znają, to zaraz Ci pomogą.

08 lut 2016, 8:42
Awatar użytkownika

Widzę, że żeście mnie wywołali, to bardzo chętnie pomogą. Z magazynkami z kompletu to zawsze jest problem i najlepiej to od razu kupić jakiś dodatkowy, żeby sobie trochę pomóc. Weź popatrz na pojemne magazynki mid-cap. Taki chyba Ci już styknie, chociaż nie wiem zupełnie, ile Ty tych kulek chcesz tam pomieścić. Poszukaj sobie to znajdziesz je bez problemu.

08 lut 2016, 9:35
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]