Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 15 sie 2020, 2:19

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Lubie tylko srebrna bizuterie 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mam problem. Nie moge przekonac meza ze lubie tylko srebrna bizuterie. Jak ja mam mu to zakomunikowac??1 Dla mnie zloto to jest takie oderwane od rzeczywistosci , pasuje do krolow ksiezniczek itp. a ja jestem normalna dziewczyna i chce srebrna zawieszke!!!11 Grrrrr

25 lut 2016, 3:48
Awatar użytkownika

O oł. Widzę że ktoś tu od rana nie wziął tabletek na uspokojnie. Ona tak bardzo chce te zawieszke ze sie denerwuje hehe

25 lut 2016, 4:57
Awatar użytkownika

Możesz zrobić na przyklad tak. Wiesz ze maz patrzy to siedzisz przy kompie i odpalasz sobie te stronke http://www.jademi.pl/12-bizuteria-srebrna i wzdychasz. Aaach, jaka to piekna srebrna zawieszka, a jaki ladny srebrny wisiorek czy tam zegarek.. Srebro jest takie gustowne.. U mnie zadzialalo pozdrawiam

25 lut 2016, 5:49
Awatar użytkownika

Ale probelmy macie :D Kupcie se same :D W tym sklepie online z zegarkami Adriatica w ktorym ja kiedys kupowalem (http://www.jademi.pl/17-adriatica), sa tez rozne srebrne rzeczy. Zajrzyjcie i pewnie wam sie spodoba bo to jest dobry sklep. Jesli chodzi o zegarki tej firmy to tutaj sa w bardzo dobrych cenach. A wiadomo ze ich wykonczenie jest doskonale i maja dobry mechanizm, taki prawdziwy jak w dawnych zegarkach. No ale mniejsza obczajcie se to srebro

25 lut 2016, 7:09
Awatar użytkownika

A kobiety tylko o biżuterii... Ale fakt sam lubie dobry zegarek czy tam gruba srebrna branzolete jak prawdziwy facet. U nas w kraju to sie niestety zle jeszcze kojarzy ale to sie zmienia pozdro swag

25 lut 2016, 8:27
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]