Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 15 sie 2020, 2:35

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Ktoś wie o dostępie do armatury przemysłowej? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dobry, dobry. Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Szukam jakiegoś sklepu, w którym będę mógł kupić armaturę przemysłową. Trochę z tym na rynku ciężko, a jednak sprzęt potrzeby bardzo i to taki sprzęt dość podstawowy jest, więc trochę klapa z tym. Może Wy znacie jakieś dobre miejsca, gdzie można to kupić, zaopatrzyć się w to, bo ja to już naprawdę nie mam pomysłu, gdzie szukać. Jakieś takie zawory, coś, w szczegóły się wdawać nie będę, pewnie wiecie, o co chodzi, ale tylko jakiegoś namiaru potrzebuję, bo naprawdę jest ciężko, jeśli o to chodzi.

21 kwie 2016, 2:17
Awatar użytkownika

No fakt. Też mi się wydaje, że to taki sprzęt jest zarezerwowany dla speców, ale chyba można znaleźć. Sam bym się tym zainteresował, więc będę tu zaglądał z ciekawością, może też znajdę to, czego akurat potrzebuję. Więc ludzie, odzywajcie się.

21 kwie 2016, 2:50
Awatar użytkownika

Ech, ludzie, Wy to naprawdę szukać nie umiecie. Wsytarczy wpisać hasło odpowiednie do wyszukiwarki, to wszystko wyskoczy, czego potrzebujecie, to się po prostu nie chce i lepiej czekac, az ktoś łaskawie poda gotowe rozwiązanie. Troche pomsylunku, wszystko można samemu zrobić, a nie się opierać na innych i czekac,az na tacy podadza.

21 kwie 2016, 3:27
Awatar użytkownika

Widzisz, czasami lepiej zapytać i mieć pewność, ze ktoś Ci poleci coś fajnego i sprawdzonego, a nie na chybił-trafił coś znaleźć i nieudanego kupić.

21 kwie 2016, 3:58

Daj spokój, nawet nie dyskutuj z trollem. Wejdź po prostu na hth-ptt.pl i tam zobacz, może znajdziesz. Wydaje mi się, że tam mają takie rzeczy. Ja niedawno kupowałem tam na stronie http://www.hth-ptt.pl/chemia-przemyslowa chemię przemysłową i wydawało mi się, że gdzieś mi mignęły właśnie też takie rzeczy, ale sprawdź.

21 kwie 2016, 5:11
Awatar użytkownika

Rzeczywiście, wszystko, co potrzebuję tam jest. Widzę tę armaturę, więc zaraz będę działał. Przy okazji widzę, że mają świetną ofertę naprawy dachu, a tego tez potrzebuję, więc będzie super, jak wszystko razem tam połączę. :D

21 kwie 2016, 7:30

No widzisz, jednak warto pytać na forum, cieszę się, że mogłem pomóc ;)

21 kwie 2016, 8:18
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]