Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:31

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Jakie znacie domowe sposoby na bezsenność? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siemanko. Kochani pomóżcie, nie wiem co się ze mną dzieje. Niby wszystko w porządku, ale jestem jakaś rozkojarzona i chodzę jak nieprzytomna. Gdy zaś przyjdzie wieczór i pora spać, to mam kłopoty z zaśnięciem, a gdy zasnę, to za chwilę się przebudzam i tak w kółko. Znacie jakieś domowe sposoby na bezsenność?

08 sty 2016, 5:09
Awatar użytkownika

No wiesz, kiedys to u nas na wsi była taka znachorka, ktora potrafiła znalezc radę i lekarstwo na wszystkie problemy zdrowotne. No moze prawie wszystkie. A teraz, to już nie te czasy. Jak masz problem zdrowotny, to najlepiej bedzie jak się zglosisz do specjalisty.

08 sty 2016, 6:42
Awatar użytkownika

Łatwo powiedzieć, zgłosić się do specjalisty, ale do jakiego, bo przecież u nas najpierw to trzeba pójść do lekarza pierwszego kontaktu. Jak już się dostaniesz do niego, to wtedy trzeba parę razy pochodzić, aż człowiekowi się wszystkiego odechciewa. Ja to bym chciała, żebyście podzielili się radami na temat takich naprawdę domowych metod na bezsenność, bo nie chce mi się biegać po lekarzach.

08 sty 2016, 8:59
Awatar użytkownika

Kiedyś miałam podobny problem ze snem. Ciągle mi się chciało spać, po prostu spałam na siedząco, ale nocami, niestety nie mogłam też zasnąć. Zbagatelizowałem problem i co się okazało, miałem tak silną anemię, że lekarka się dziwiła, że przyszłam na własnych nogach.

08 sty 2016, 9:14
Awatar użytkownika

Kobieto opamiętaj się, przecież to może być tylko zwykłe przemęczenie, a Ty zaraz wyjeżdżasz z anemią, bez przesady. A tak w ogóle, to nie strasz ludzi. Nikt Cię nie pyta o diagnozę, tylko o jakieś najprostsze sposoby leczenia bezsenności domowymi metodami.

08 sty 2016, 9:42
Awatar użytkownika

Ja to na bezsenność piję ciepłe mleczko wieczorem, biorę ciepłą kąpiel, czasami wypiję meliskę im puszczam sobie muzyczke do snu, pomaga.

08 sty 2016, 10:45
Awatar użytkownika

Jak Twoje kłopoty z bezsennością trwają dość długo, to radzę zgłosić się do profesjonalnej Poradni Profilaktyki i Leczenia Snu. Być może potrzebna będzie Ci specjalistyczna psychoterapia. Wiem coś o tym, gdyż sam miałem podobny problem i korzystałem z takiej terapii. Teraz gdy tylko przyłożę głowę do poduszki, od razu zasypiam i śpię całą noc, jak niemowlak. Najlepiej będzie jak zajrzysz na stronę http://www.bezsennosc.pl/objawy-i-skutki-bezsennosci/, tam trochę sobie poczytasz o poradni i dowiesz się, jak się skontaktować ze specjalistami.

08 sty 2016, 11:30
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]