Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:41

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
 Dziewczyny do firmowego kalendarza. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jako, że zbliża się koniec roku, chciałbym przygotować kalendarz firmowy, który będzie rozdawany klientom. Znajdą się w nim wyroby firmowe, przede wszystkim pościele wełniane. Chciałbym, żeby w sesji wzięły udział modelki, które uatrakcyjnią zdjęcia. Studio, z którym do tej współpracowałem niestety nie ma szerokich kontaktów w tej kwestii. Kogo możecie polecić?

18 gru 2015, 4:59
Awatar użytkownika

Najlepsze fotomodelki z Poznania znajdziesz w agencji Moho Models. Jest w czym wybierać. Widziałem już kilka sesji z ich udziałem i są naprawdę profesjonalne. Jeśli masz dobrego fotografa i odpowiednie studio, to z tymi dziewczynami naprawdę wyjdzie ci niezły kalendarz.

18 gru 2015, 6:17
Awatar użytkownika

I to się nazywa pomysł na promocje firmy. Dziewczyny zapewni ci agencja fotomodelek Poznań jest jednym z miast, gdzie bez problemu dopasujesz modelkę do projektu.

18 gru 2015, 7:02
Awatar użytkownika

Ach miła jest praca fotografa. Teraz żałuję, że nie zainteresowałem się tym tematem, kiedy była taka możliwość. Mógłbym codziennie pracować z pięknymi modelkami i nie musiałbym ich oglądać tylko na kalendarzach. Gratuluje wszystkim fotografom.

18 gru 2015, 9:43
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ]