Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 11:24

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Usługi sprzątające  
Autor Wiadomość

Witam serdecznie. Obecnie firma, która wykonywała u mnie usługę sprzątania do tej pory właśnie zrezygnowała z pełnienia usług dalej. Znaczy zrezygnowała… po prostu właściciele nie dali rady i zrezygnowali, bo się firma im rozpadla, w dlugi wpadli, wypłat pracownikom nie dawali to postanowili ogłosić upadłośc i tyle. Znacie może jakąś firme, która by mogła ich zastąpić? Bo tu trzeba chociaż przyznać, że usługi świadczyli na bardzo wysokim poziomie.

14 lip 2016, 2:22
Awatar użytkownika

Cześć. No ja akurat znam jedną firmę porządkującą w Gdańsku i myślę sobie, że chyba jest warta Twojej uwagi. Jak chcesz, to ja Ci podam na PW jakieś namiary dokładniejsze, żebyś się z nimi mogła na spokojnie raczej skontaktować i dogadać już szczegóły.

14 lip 2016, 3:35

Super, będzie naprawdę świetnie jak mi pomożesz się z tym uporać. W takim razie wyczekuję szczegółów.

14 lip 2016, 6:21
Awatar użytkownika

Ja też znam znam taką firmę. W śląskim firma sprzątająca ta działa i wiem, że oni mają coraz więcej usług już w całej Polsce i w różnych miejscowościach swoje usługi świadczą, więc się spokojnie możesz rozejrzeć jak to wygląda.

14 lip 2016, 7:10

Teraz już wszystko wiem. Dziękuję Wam bardzo za pomoc :)

14 lip 2016, 8:11
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]