Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 02 lip 2020, 12:27

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
 Przeprosiny 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkim forumowiczów. Jeśli macie zamiar hejtować – proszę, idźcie gdzieś indziej. Nie jestem w nastroju by się sprzeczać czy usprawiedliwiać. Na usprawiedliwienie zasługuje tylko i wyłącznie moja narzeczona, którą zraniłem. Zawiodłem ją, już bez szczegółow. Zerwała zaręczyny i wyprowadziła się do rodzicow. Jak ją odzyskać, jak przeprosić? Znam ją i wiem, że mnie kocha więc muszę się postarać o to, by zdecydowała się dać mi jeszcze jedną szansę. Której tym razem nie zmarnuję.

06 wrz 2016, 6:19
Awatar użytkownika

Oj, popsułeś stary. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości, ponieważ w takiej sytuacji musisz zdobyć kobietę na nowo. Kup jej ładny prezent, może nieco zmięknie jej serduszko, choć to zdecydowanie nie wystarczy. Ale może być dobrym początkiem. Wybierz najlepiej coś ze srebrnej biżuterii , niech czuje się w Twoich oczach piękna i atrakcyjna.

06 wrz 2016, 7:35
Awatar użytkownika

Ja postawiłbym na srebrną bransoletkę z kryształkami Swarovski. Na tej stronie internetowej: bizuteria-radziszewska.pl/ masz duży wybór biżuterii, więc wybierz coś ładnego, drogiego. Niech dziewczyna widzi, ze się bardzo mocno starasz i Ci zależy. Chyba tylko czas może tutaj Wam pomóc. Powodzenia!

06 wrz 2016, 9:22
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 4 ]