Forum (radio)aktywnych
http://www.supermetal.pl/

Body dla maluszka.
http://www.supermetal.pl/viewtopic.php?f=21&t=409
Strona 1 z 1

Autor:  KarolGustawXIV [ 20 gru 2017, 4:18 ]
Tytuł:  Body dla maluszka.

gdzie mogę zamówić dobre body dla dziecka w Internecie? Chcę zrobić niespodziankę dla żony i malucha, niech ich zaskoczy kurier z miłą przesyłką.;) ale nie mogę zdecydować skąd opłaca się zamawiać.

Autor:  Zundrusia [ 20 gru 2017, 5:07 ]
Tytuł:  Body dla maluszka.

polecam Ci sklep internetowy z tego linku https://wyprawkowy.pl/body-171, mają bardzo ładne wzory, każdej mamie się spodobają… dziecku to jeszcze wszystko jedno, ale za jakiś czas może doceni, że tatuś się starał.:D poza tym ceny w tym sklepie są bardzo korzystne, szczególnie jak zamawiasz sobie większą paczkę produktów.

Autor:  Pama [ 20 gru 2017, 6:29 ]
Tytuł:  Body dla maluszka.

bardzo fajny pomysł z taką niespodzianką, na pewno się ucieszą.;) pewnie sam dobrze wiesz jakie są potrzeby malucha, więc znajdziesz cos odpowiedniego. Teraz robią naprawdę ładne body i jest w czym wybierać. A w tym sklepie, co poleciła go koleżanka wyżej, mają też bardzo fajne smoczki i wypełnienia poduszek. Na tych poduszkach wreszcie się wysypiałam.

Autor:  BoskaB [ 20 gru 2017, 8:16 ]
Tytuł:  Body dla maluszka.

a może coś dla przy okazji żony zamów? Jakąś piżamkę albo bieliznę? Pomyśl najlepiej o obojgu, to efekt prezentu będzie jeszcze lepszy.;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/