Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 09 lip 2020, 17:17

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Praca w sądzie jako biegły 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć! Zastanawiam się aktualnie nad mą przyszłością jak i pracą, którą chciałbym wykonywać. Trafiłem pewien czas temu na ciekawe firmy zakwalifikowane do kategorii biegły językoznawca i naprawdę zaintrygowałem się pracą w sądzie. Liczę, iż pojawi się tu ktokolwiek, kto pracuje jako doświadczony biegły sądowy z Poznania i będzie mógł napisać nieco więcej o zatrudnieniu w tym charakterze.

07 gru 2015, 4:33
Awatar użytkownika

Mnóstwo ludzi twierdzi, iż biegły grafolog to ktoś, kto ma rzeczywiście miłą i przyjemną pracę, albo że badanie narkotyków we krwi może być naprawdę łatwe. Niestety rzeczywistość pokazuje, iż może być zupełnie odmiennie. Proponuję dłuższą rozmowę z osobą, która wykonuje takiego rodzaju pracę od lat.

07 gru 2015, 7:32
Awatar użytkownika

Mnóstwo ludzi twierdzi, iż biegły grafolog to ktoś, kto ma rzeczywiście miłą i przyjemną pracę, albo że badanie narkotyków we krwi może być naprawdę łatwe. Niestety rzeczywistość pokazuje, iż może być zupełnie odmiennie. Proponuję dłuższą rozmowę z osobą, która wykonuje takiego rodzaju pracę od lat.

07 gru 2015, 8:16
Awatar użytkownika

Znane jest mi zagadnienie biegli sądowi, ponieważ niegdyś dowiadywałam się, jak zostać kimś takim. Ażeby przeprowadzać ekspertyzy kryminalistyczne dla wojska, należy przede wszystkim być dobrym specjalistą w konkretnej dziedzinie, np. chemii. Poza tym istotne są różnego rodzaju zaświadczenia oraz opinie pracodawców.

07 gru 2015, 9:07
Awatar użytkownika

Jeżeli chcesz wiedzieć, czym trudni się biegły, zajrzyj na serwisy przedsiębiorstw z grupy grafolog Poznań i przejrzyj ich oferty. Pamiętaj, iż masa działań, w tym choćby badanie pisma w kryminalistyce nie jest zbyt powszechnych, toteż powinieneś być na to przygotowany. Najrozsądniej pogadać z kimś, kto pracuje w tej branży.

07 gru 2015, 10:52
Awatar użytkownika

Dziękuję za uwagi wszystkim forumowiczom. Teraz wiem, że grafolog sądowy to coś, co szczególnie mi pasuje. Liczę, że będzie ze mnie niezły biegły językoznawca sądowy i będę w stanie pomóc przy niejednej sprawie. Trzymajcie kciuki za przyszłe sukcesy. Cześć!

07 gru 2015, 12:26
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]