Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 09 lip 2020, 18:25

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Jak można ozdobić samochód? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema, chciałbym jakoś unowocześnić design mojego auta. Podobają mi się takie fantazyjne wzory na samochodach. Nie wiem dokładnie jak to się robi, ale wygląda ekstra. Zwykły lakiernik chyba czegoś takiego nie zrobi. Raczej w usłudze jest jednolity kolor. Poza tym lakierowanie całego samochodu to całkiem sporo kosztuje. Nie wiem czy chciałbym aż tyle wydać. Może znajdzie się jakieś inne rozwiązanie. Niektórzy mają na masce orła labo jakiegoś innego niedźwiedzia. Wątpię żeby to robił lakiernik. Może ktoś ma coś takiego i wie jak i gdzie można coś w tym stylu zrobić :)

16 sie 2016, 7:55
Awatar użytkownika

Ja kładłem na maskę folie dekoracyjne. Są dużo tańsze niż lakier, no i masz pewność, ze będzie to wyglądać dokładnie tak jak na obrazku. Haha nie ma opcji, ze ktoś źle przekopiuje. A tak poważnie, naklejka wygląda bardzo profesjonalnie. Nawet po dziesięciu latach zachowuje swój wygląd. Prędzej ci się auto zepsuje, haha :P Nie słyszałeś o naklejkach? W sumie teraz to jest strasznie modne, dużo osób okleja samochody, chociaż z różnych powodów.

16 sie 2016, 9:06
Awatar użytkownika

Bardzo nowocześnie wygląda oklejanie szyb. Takiego designu na pewno się nie powstydzisz. W naklejkach fajne jest to, że nie mają żadnych ograniczeń. Możesz mieć taki wzór jaki sobie wymarzysz albo jak grafik narysuje ;)

16 sie 2016, 10:29
Awatar użytkownika

To fakt, kiedyś dawało się lakier teraz lepsza jest folia.

16 sie 2016, 10:39

Mi się podobają takie rzęsy na światłą. Są takie słodkie.

16 sie 2016, 12:10

Ale chyba koledze chodziło o coś innego niż słodkie rześki dla bab. Wiesz taki męski design dla prawdziwych facetów. Sama tez bym wolała rzęsy, ale wiadomo jestem kobietą i lubię delikatne, kobiece wzory, a nie jakieś agresywne tygrysy :P najgorzej jest jak ma się wspólny samochód. On woli zwierzaki ona rzęsy i albo idą na kompromis i mają śmieszny samochód w zwierzaki i różowe Barbie albo ktoś jest niezadowolony.

16 sie 2016, 13:41
Awatar użytkownika

Wy kobiety macie jakieś wyimaginowane problemy. No wymyślacie po prostu. Nigdy w życiu nie widziałem samochodu z rzęsami. Zresztą samochody to męska sprawa i kobietom nic do tego.

16 sie 2016, 14:03
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]