Forum (radio)aktywnych
http://www.supermetal.pl/

Rekompensata powypadkowa
http://www.supermetal.pl/viewtopic.php?f=7&t=376
Strona 1 z 1

Autor:  christOFF [ 27 wrz 2016, 6:18 ]
Tytuł:  Rekompensata powypadkowa

Mojej dziewczynie przydarzyło się nieszczęście – potrącił ją samochód. Wymagała hospitalizacji, świadczenie zostało zrealizowane, ale zdaniem lekarzy jeszcze przez dłuższy czas konieczna będzie rehabilitacja. Policja stwierdziła, że całą winę ponosi facet który ją potrącił i jeden z policjantów poradził żeby ubiegać się o pieniądze. Jak się za to zabrać?

Autor:  Winda_do_Nieba [ 27 wrz 2016, 7:54 ]
Tytuł:  Rekompensata powypadkowa

Podstawowe możliwości to kasa z ubezpieczenia, ale pewnie już ją dostaliście albo za chwilę dostaniecie. Nie wiem jak będzie w tym układzie wyglądać szansa na coś więcej ale generalnie rekompensaty z Invicte w Poznaniu są znacznie łatwiejsze do wywalczenia. Po prostu mając solidnych prawników jesteś na lepszej pozycji.

Autor:  maniek678 [ 27 wrz 2016, 8:16 ]
Tytuł:  Rekompensata powypadkowa

Niestety piraci drogowi zbyt często są przyczyną ludzkich nieszczęść. Twoja dziewczyna i tak miała o tyle szczęścia że przeżyła. Syn mojej sąsiadki niestety zginął pod kołami parę lat temu i wszystkim w bloku zapadło to w pamięć.

Autor:  kakofonia [ 27 wrz 2016, 8:52 ]
Tytuł:  Rekompensata powypadkowa

Biedna ta Twoja partnerka, mam nadzieję że z czasem będzie tylko lepiej. A o odszkodowanie powypadkowe walczcie, bo Wam się to zwyczajnie należy. Zwłaszcza w sytuacji gdy wciąż trzeba prowadzić rehabilitację...

Autor:  BoskaB [ 27 wrz 2016, 9:48 ]
Tytuł:  Rekompensata powypadkowa

Miałam na tyle szczęścia że ominęły mnie podobne przygody ale jak każdy normalny człowiek umiem sobie wyobrazić co przeżywacie. Cóż oby wszystko się skończyło wygraną w sądzie. Jak zajmie się tym dobry prawnik to są duże szanse.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/