Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 15 sie 2020, 2:37

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
 W jaki sposób projektowaliście opakowania swoich produktów? 
Autor Wiadomość

Witam serdecznie. Podjąłem współpracę z pewnym studiem w celu stworzenie wzoru loga i opakowania na moje produkty. Trochę mnie zdziwiła prośba grafika, który postanowił że najpierw ja na komputerze stworzę swoją wizję, a nastepnie przekaze mu i razem popracujemy nad finalną wersją. Przyznam szczerze ze nie po to zlecam komus wykonanie pracy, zeby samemu sie tym zajmowac. Czy takie podejscie jest normalne w tej branzy?

29 lut 2016, 5:12

Absolutnie nie. Współpracowałam z firmą algrafo.pl już wiele razy i na przykład ostatnio tworzono dla mnie projekt opakowania. Przekazałam podczas rozmowy moją wizję i za parę dni dostałam pierwszy wariant na który mogłam naniesc poprawki. Spodobał mi się do tego stopnia ze stal sie finalna wersja. Nigdy nie slyszalam zeby zamawiajacy tworzyl projekt dla grafika. To jakies niepowazne

29 lut 2016, 6:40

Dokładnie jest tak jak mówi koleżanka. Już wiele razy zlecałem zaprojektowanie wizytówek i nigdy nie zdarzyło się żebym przyłożył rękę do pracy. Nie za to przeciez się płaci. Wygląda na to ze korzystasz z jakiegos pseudo studia, więc pojdz za powyzsza rada i napisz zapytanie do Algrafo, to profesjonalna i niedroga firma.

29 lut 2016, 8:57
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ]