Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 18 lip 2018, 16:07

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Renomowana firma IT w Krakowie. 
Autor Wiadomość

Witam, potrzebuję zewnętrznej firmy IT, która kompleksowo obsłuży moją działalność. Kto w Krakowie jest warty polecenia. Może macie jakieś doświadczenie w współpracy z takimi firmami?

14 lip 2016, 23:40
Awatar użytkownika

Jeżeli potrzebujesz wsparcie IT Kraków jest dla ciebie doskonały. Outsourcing informatyczny w tym mieście jest na najwyższym poziomie. Współpracowałem z kilkoma firmami i powiem szczerze, ze z każdej byłem zadowolony. W wielu przypadkach rozwiązywali problem zanim zdążyłem pomyśleć, ze coś może być nie tak.

15 lip 2016, 2:17

To prawda, są miasta, które przodują w branży informatycznej. Niektóre miasta mają świetne firmy IT Kraków z pewnością do nich należy. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Ile krakowskich spółek korzysta z wirtualizacji systemu. Krakowiacy nie boją się nowoczesnych rozwiązań usprawniających biznes.

15 lip 2016, 3:14

W Krakowie bardzo popularna jest Indata Solutions. Oferują oni między innymi usługi integratorskie, wirtualizacje systemów, tworzenie kopii zapasowych i helpdesk. Wielu moich znajomych chwali sobie współpracę z nimi. Najważniejsze jest to, ze bardzo szybko reagują, gdy tylko coś się dzieje. Niezależnie od tego czy jest to faktyczny problem, czy tylko nie ogarnięcie użytkownika :P

15 lip 2016, 4:18

O, to fajnie, bo kiedyś ogarniała mnie pewna firma IT i wszystko było dobrze do momentu a ż musiałam zgłosić jakąś usterkę. Na samą odpowiedź czekałam 16 godzin. Nie mówię już o rozwiązaniu problemu. Przez nich na jakiś czas zraziłam się do outsourcingu.

15 lip 2016, 6:01

Współczuję, musiałaś źle trafić. Ja zawsze sprawdzam z kim współpracuję, to pomaga mi uniknąć takich problemów, ale ja mam już spore doświadczenie. Na początku swojej działalności też mi się to zdarzało.

15 lip 2016, 8:36
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]