Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 maja 2018, 14:10

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Mata interaktywna Tiny Love czy Kid II? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Potrzebuję waszej pomocy, bo mam mętlik w głowie od tych wszystkich opcji i możliwości, jakie daje teraz rynek. Chcę kupić córci matę edukacyjną. W sklepach pełno różnych pięknych, kolorowych.. Jak wchodzę na stronki, oczopląs. Trafiłam na przykład. Co sądzicie o tej macie za 174,90 zł? Bo jest też taka za 159, ale już innej marki. Znajdziecie ją pod linkiem. Miał ktoś z was którąś z tych mat, albo słyszeliście jakieś opinie?

11 gru 2015, 2:27
Awatar użytkownika

My kupiliśmy synkowi taką matę o nazwie gimnastyka dla bobasa, ale też marki tiny love, mogę więc panią zapewnić,że jeśli chodzi o jakość, to maty są super. Dobrze wykonane, ładne, trwałe. Dzieciaki są zafascynowane jej różnorodnością i barwnością. Nie mam niestety wiedzy na temat wymienionych przez panią modeli. Skorzystam też z okazji, że na forum jest dużo rodziców i zapytam was o figurki Hasbro. Nie mam pojęcia co to jest, skąd się wzięło, o co w tym chodzi, gdzie to kupię, a synek chce koniecznie dostać je w prezencie. Ratujcie

11 gru 2015, 4:36
Awatar użytkownika

To są bardzo znane na świecie przeróżne figurki, na przykład postacie z bajek, czy filmów. Firma Hasbro jest popularnym producentem zabawek, a te modne figurki robią wśród dzieciaków furorę. Kolekcjonują je, zbierają, wymieniają się nimi między sobą. Jakiś szał jest na to. Ja za to mam pytanie na zupełnie inny temat. Czy któryś z rodziców miał i urzywał dostawki do wózka? Znalazłem takie cudo i zastanawiam się, czy będzie nam to pomocne?

11 gru 2015, 7:11
Awatar użytkownika

My mamy tę dostawkę i jest bardzo funkcjonalna. U nas się świetnie sprawdza

11 gru 2015, 9:52
Awatar użytkownika

Ja w swej wypowiedzi nawiążę do kilku wątków. Dostawkę też chcemy z mężem kupić, więc chętnie posłucham opinii. Syn też szaleje na punkcie figurek. Na półce kurzy się już kilka od dawna nieużywanych robotów z transformersów, bo aktualnie na tapecie są kolejne, nowe. Matę dla córeczki mamy natomiast tą za 174 zł i jest fenomenalna, więc polecam

11 gru 2015, 10:31
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]