Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 17 lis 2018, 5:04

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Tabletki na sprawność seksualna, potrzebuję opinii 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Panowie, sytuacja wygląda następująco. Zdecydowałem się na zakup tabletek na przedwczesny wytrysk. Nie radzę sobie z tym problemem i jedynym kołem ratunkowym jest właśnie ich zakup. Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto stosował takie tabletki, jakiej firmy wybrać, jak szybko można spodziewać się efektu, i wgl wszystko co ktoś o tym wie.

21 gru 2015, 22:53
Awatar użytkownika

Opinii znajdziesz dużo w internecie, nie ma potrzeby zakładać nowego tematu, wystarczy poszukać!

21 gru 2015, 23:55
Awatar użytkownika

Zawsze znajdzie się ktoś kto musi dodać swoje 5 groszy chociaż nie ma to nic wspólnego z tematem. Może ktoś jeszcze?

22 gru 2015, 2:06
Awatar użytkownika

Ja stosowałem kiedyś takie tabletki. Powiem ci tak, jeżeli chcesz przedłużyć erekcję to chyba najlepszym wyborem będą tabletki orgasm control. Nie polecę ci innych bo tylko tych używałem. Byłem z nich bardzo zadowolony, po miesięcznej kuracji czułem efekty, stosunek wydłużył się do prawie pół godziny. Od pół roku nie stosuję nic takiego a efekt dalej się trzyma. Nie wiem czy to zasługa tabletek czy czego, tak czy inaczej problem ustąpił.

22 gru 2015, 4:35
Awatar użytkownika

Mój znajomy kiedyś się przyznał, że brał takie tabletki żeby zobaczyć jak działają. Nie mam pojecia jakiej były firmy ale mocno sobie zachwalał, że niby przez godzinę nie mogł dojść. Tylko po odstawieniu wszystko wróciło do normy i z dnia na dzień było coraz gorzej. Teraz zatrzymał się na 10 minutach i zastanawia się czy znowu nie zacząć brać.

22 gru 2015, 5:00
Awatar użytkownika

Pamiętaj że jest mnóstwo innych sposobów na opóźnienie szczytowania. Może warto najpierw spróbować innych metod zanim sięgniesz po tabletki?

22 gru 2015, 5:18
Awatar użytkownika

Tak jak napisałem na samym początku, zdecydowałem się już na zakup tabletek wydłużających stosunek, mogłeś nie wiedzieć bo nie napisałem, że próbowałem już różnych metod. Dzisiaj zamawiam miesięczną kurację z tej strony www.orgasmcontol.com.pl. Mam nadzieję że uda mi się pozbyć problemu.

22 gru 2015, 8:02
Awatar użytkownika

W takim razie sory, myślałem że podjąłeś decyzję na podstawie czegoś innego dlatego próbowałem zareagować :) Powodzenia i daj znać jak po kuracji.

22 gru 2015, 10:13
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]