Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 maja 2018, 17:49

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
 Wasze wrażenia z wyjazdów agroturystycznych 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam was :) Bardzo intensywnie się zastanawiam nad wyjazdem z dziećmi na takie wakacje blisko natury i na początek bierzemy pod uwagę agroturystykę na Śląsku, bo właśnie ze Śląska jesteśmy, a dzieci źle znoszą podróż autem kiedy jedziemy gdzieś daleko... Możecie się podzielić waszymi wrażeniami z takich wyjazdów?iemy gdzieś dalek

12 lut 2016, 3:25
Awatar użytkownika

Wiesz ja akurat byłemm w tamtym roku na takich eko wakacjach i myślę że dla rodzin z mniejszymi dziećmi takie rozwiązanie jest idealne, teraz jeśli ktoś mnie pyta o polecenie jakiegoś miejsca mówię od razu, że agroturystyka Wielkopolska ma do zaoferowania wiele super miejscówek (http://www.agroekoturystyka.pl/ekoagrot ... lkopolska/), ale ty piszesz, że na początek chcesz na Śląsku. Tutaj konkretnych ośrodków ci nie polecę... może ktoś sięe wypowe bardziej precyzyjnie.

12 lut 2016, 3:46
Awatar użytkownika

Ja spadłam na taki portal, dużo tu jest fajnych informacji http://www.agroekoturystyka.pl/agroturystyka-beskidy/, myślę, że warto o tym poczytać. No i są podane konkretne ośrodki, ja byłam już w różnych województwach, ale najbardzie podobało nam się na Mazurach :) Może to taki sentyment bo pochodzę z tamtych okolic, no ale nic z tym nie zrobię.

12 lut 2016, 4:36
Awatar użytkownika

Dzięki za linka, faktycznie fajnie opisane ośrodki. Teraz pokażę to mężowi, on też szuka i porównamy kto znalazł lepsze :) Mam nadzieję, że nasze dzieciaki będą zadowolone. One są przyzwyczajone, bo co roku do babci na wieś jedziemy. Teraz bym wolała coś "nowego" im zaproponować.

12 lut 2016, 5:21
Awatar użytkownika

Też sobie przeczytałem co piszą na tej stronie i wydaje się to być sensowne. Akurat jeden ośrodek z Wielkopolski to ten w którym byłem i faktycznie mi się dobrz sprawdził. No a na Śląsku, to ty będziesz musiała wrócić tutaj na forum i opisać jak było ;)

12 lut 2016, 6:31
Awatar użytkownika

No jasne, jak już będziemyy po wyjeździe to się podzielę wrażeniami. Może dla kogoś kto mieszka poza Sląskiem taki wypad jest trochę dziwny (chociaż w góry często ludzie jeżdżą), ale nie ma się co bać, że u nas jakaś czarna trawa i smog wszędzie, bo to są kłamstwa ;)

12 lut 2016, 9:26
Awatar użytkownika

To akurt potwierdzam, moi znajomi ze Szczecina się tak śmiali z naszego przemysłowego Śląska ale byli tu i bardzo im się podobało ;) Szczególnie, ze drogi mamy dobre

12 lut 2016, 12:22
Awatar użytkownika

Uwielbiam ten stereotyp o czarnej trawie. Zastanawiam się jaki cel miał ten kto go wymyślił ;)

12 lut 2016, 12:51
Awatar użytkownika

Wygląda na to, że wakacje mamy już zaplanowane, terminy się zgadzają :) Odezwę się potem jak było

12 lut 2016, 14:29
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 9 ]