Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 17 lip 2018, 21:10

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu siatki do trampoliny? 
Autor Wiadomość

mam takie krótkie pytanie do Was ludzie, być może ktoś ma w ogrodzie taką małą trampolinę dla dzieci. Ja dostałam pewną w spadku od znajomych i niestety jest uszkodzona siatka, taka ta co to się nią okrąża całą trampolinę co by dziecko nie wypadło. Te siatki to trzeba jakośc specjalnie dobiera? Nie bardzo się na tym znam…

03 mar 2016, 3:27
Awatar użytkownika

po prostu musisz dobrać siatkę wielkością do wielkości trampoliny. Siatki do trampolin zawsze mają swoją długość, która musi być dopasowana mniej więcej do obwodu trampoliny, te są standaryzowane, więc nie ma z tym problemu.

03 mar 2016, 5:26
Awatar użytkownika

A masz te takie maszty montażowe? Je trzeba do wielu siatek dokupić, warto tez zainwestować w coś co osłoni te maszty, żeby się dziecko nie obiło.

03 mar 2016, 7:30

Przede wszystkim moja droga nie oszczędzaj, lepiej wydać więcej i mieć pewność, że siatka jest dobrej jakości, to taka rada dobrej koleżanki z trójką dzieci :D

03 mar 2016, 9:09

Dobra, widzę, że trochę sprawa jest skomplikowana to chyba lepiej pójdę poprosić znajomego o pomoc. Mąż niestety na wyspach pracuje aktualnie i nie bardzo mogę liczyć na techniczną pomoc, takie życie :/ Dzięki za pomoc w każdym bądź razie.

03 mar 2016, 9:20
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]