Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 16 lip 2018, 8:23

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Dobry, oryginalny kosmetyk na zmarszczki 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Od zawsze jestem zdecydowana przeciwniczką wszelkich środków do pielęgnacji urody znanych z telewizji. Wiecie, te wszystkie modelki zrobione w 90% w fotoshopie, to idiotyczne wymachiwanie włosami i puste spojrzenia… Prawdopodobnie przez to nie mogę się przemóc, żeby kupować produkty tych najpopularniejszych marek kosmetycznych. Do niedawna objawiało się to tym, że po prostu nie używałam nic z takich rzeczy, poza jakimś losowym kremem do rąk i pomadką ochronną. Jednak latka lecą, i słynny naturalny wygląd już nie jest taki efektowny. Chcę kupić sobie coś dobrego na zmarszczki, żeby generalnie odżywić skórę.

27 kwie 2016, 0:21
Awatar użytkownika

Oj kochana, jak lepiej zapobiegać, niż leczyć – nie słyszałaś o tym? Jak całe życie wystawiasz skórę na wiatr, słońce, mrozu, upały no i bakterie, to teraz trudno ci będzie nagle pomóc czymkolwiek. Masz przynajmniej nauczkę!

27 kwie 2016, 2:04
Awatar użytkownika

Bez przesady z tą nauczką. Też raczej jestem zdania, że dobrze jest dać skórze oddychać, szczególnie póki się jest młodym. Ma zapobiegać zmarszczkom od 15 roku życia, czy co? Albo czy jest coś, dzięki czemu nigdy nie pojawiłyby się zmarszczki? No chyba nie. A wracając do pani pytania, to mogę polecić wszelkie kosmetyki na bazie naturalnego kolagenu. Jak pewnie panie wie, on jest produkowany przez organizm, dlatego to nie jest żaden inwazyjny środek.

27 kwie 2016, 4:00

To może być faktycznie dobra propozycja. Jeśli chodzi o kolagen krem albo serum powinny sprawdzić się doskonale, ale są też suplementy diety, jeśli się woli działać od wewnątrz. To może być nawet lepsze w twoim przypadku, skoro nie masz nawyku nakładania czegoś na twarz.

27 kwie 2016, 6:25

Też używam, tylko wart zwrócić uwagę, czy kolagen jest rybi, czy bydlęcy. Ten drugi może uczulać. Rybi na bank jest w produktach z kolagenowysklep.pl. Wiem, bo sama tam kupuję. Ogólnie to odczuwam bardzo dużą różnicę od kiedy używam kupionego w tym sklepie żelu do ciała. To bardzo widocznie ujędrnia skórę wszędzie, więc na pewno szczególnie na twarzy (chociaż ja akurat nie stosuję tam).

27 kwie 2016, 9:06
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]