Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 27 wrz 2020, 4:31

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Prezent dla chłopaka. 
Autor Wiadomość

Cześć wszystkim ;) Chciałabym Was o coś zapytać. Mój chłopak jest wielkim pasjonatem czasów drugiej wojny światowej, lubi ogólnie historie, zna się na czołgach itp. Pomyślałam, że może podaruję jakiś oryginalne modele do sklejania, żeby sobie poskładał i potem postawił na biurku itp. ;) Co myślicieo o takim prezencie? ;) Chcę żeby się cieeeeeszył ;D

04 maja 2016, 1:09
Awatar użytkownika

Hmm.. ja się interesuje takimi motywami i powiem Ci, że strasznie bym się ucieszył jakbym takie coś dostał. Moja dziewczyna jednak jak widać nie jest taka kreatywna jak Ty i co najwyżej dostanę kolejną ramkę na zdjęcie, albo portfel :P Pomysł super i mocno na plus!!

04 maja 2016, 1:53

mmm ;) cieszy mnie to :D no oboje jesteśmy kreatywni i staramy sobie dogodzić różnymi prezentami ;) A nie znacie jakieś sklepu modelarskiego online, w którym można zamówić fajne modele? ;) bardzo bym była zobowiązana jakbyście doradzili!

04 maja 2016, 4:32
Awatar użytkownika

Cześć ;) na początek gratuluję fajnego pomysłu, jako modelarz bardzo propsuje takie prezenty :P ostatnio kupiłem unikatowy model samolotu na agtom.eu, mają tam doskonałą ofertę różnych modeli do sklejania ;) Bez problemu znajdziesz tam fajne modele dla swojego chłopaka ;) Gorąco polecam!

04 maja 2016, 7:25

Wiesz, że też mi dałaś pomysł na fajny prezent dla chłopaka? Natchnęło mnie to, że kupowałam mu ciągle to samo i po prostu kupię coś związanego z jego hobby.. Zawsze co prawda mówił, że prezent się podoba itp., ale teraz wiem już co go uszczęśliwi tak konkretnie ;>

04 maja 2016, 9:47

Dzięki za pomoc! Cieszę się, że tak się fajnie rozkręcił ten temat ;) W przyszłości jak będę miała czas to Wam napiszę jak się prezent przyjął.. pozdrawiam!

04 maja 2016, 10:00
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]