Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 21 sie 2018, 23:56

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Co dalej z dłużnikami. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Nieczęsto to robię, ale ostatnio sprawdziłem w moich dziale windykacji, jak posuwają się sprawy związane z odzyskiwaniem długów. No i okazało się, że idą bardzo kiesko. Większośc ponagleń wraca bez reakcji. Co mam dalej z tym robić, przecież nie mogę w nieskończoność sponsorować klientom usług.

19 maja 2016, 2:44
Awatar użytkownika

Widocznie twój dział windykacji słabo działa i nie ma pomysłów. Moi ludzie już dawno znaleźli złoty sposób na to jak sprawić, żeby dłużnicy płacili. Znaleźli firmę Vindicat, która oferuje bezpośrednią pomoc w pracach związanych z przygotowaniem pism. Jak chcesz to mogą cię nawet reprezentować przed dłużnikiem.

19 maja 2016, 3:56

Co do reprezentacji, to właśnie taką formę raczej doradzam. Nie ma to jak profesjonalny nagłówek pisam i informacja o tym, że jest to jakaś grupa prawnicza. To działa na wyobraźnię i ma znaczący wpływ na to, że dłużnik staje się bardziej uległy.

19 maja 2016, 5:25
Awatar użytkownika

Nie mogę tego zrozumieć do dzisiaj. Jeśli chciałeś coś mieć, to po prostu za to zapłac, a nie wpędzaj w lawinę problemów innych.

19 maja 2016, 8:21
Awatar użytkownika

Nie denerwuj się tak, to jest ryzyko prowadzenia interesów. Ale dobrze, że można korzystać z tego rodzaju instytucji, jak piszą moi przedmówcy. Tam doskonale wiedzą o tym, kiedy wysłać pismo z prośbą o spłatę, a kiedy wniosek o zajęcie wierzytelności. To według mnie jest profesjonalne działanie.

19 maja 2016, 10:14
Awatar użytkownika

Faktycznie coś kuleje ten twój dział windykacji. Spróbuj z tym pomysłem odnośnie pośredniczącej firmy. Myślę, że powinno się udać, tym bardziej, że zależy ci na szybszym odzyskiwaniu gotówki od dłużników. Ja już się zdecydowałem i czekam na pierwsze efekty, które powinny wkrótce się pojawić.

19 maja 2016, 12:10
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]