Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 16 lis 2018, 5:48

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Pomocne dodatki do pielęgnacji dziecka 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Pracuję za granicą, żona została w Polsce bo niedawno urodziła. Obecnie zamykam wszystkie sprawy i wracam na stałe do kraju, żeby być z rodziną, ale chcę jeszcze tutaj zrobić duże zakupy różnych rzeczy które mogą się przydać przy dziecku. Żona na pewno się ucieszy kiedy pojawię się z duzymi pakunkami a ja byłbym wdzięczny gdybyście podpowiedzieli mi co warto kupić bo nie mam na ten temat zielonego pojęcia. Pozdrawiam serdecznie.

21 lip 2016, 3:49

Nie wiem czy Twoja żona ma doświadczenie w opiece nad dziecmi ale mi bardzo przydał się przewijak, czyli coś takiego - http://www.nakina.pl/przewijaki-c-20_24.html. Bardzo ułatwia przewijanie i higienę, nawet tym osobom które mają doświadczenie w opiekowaniu sie dziecmi. Dodatkowo mozesz pomyslec o kocach, poscieli, z ubrankami mozesz miec problem bo pewnie nie znasz sie na rozmiarach wiec moze skarpetki, pieluchy no i butelki do karmienia i różne takie akcesoria.

21 lip 2016, 6:33
Awatar użytkownika

Bardzo cie dziękuję za pomoc i za link. Troche poszperałem w tym sklepie i zdecydowałem że tam wszystko zamówię, bo ceny są bardzo atrakcyjne, a do tego tak będzie łatwiej bo przesyłka przyjdzie na adres naszego domu a ja nie bede musial ciagac paczek przez pol swiata. Pisałaś o akcesoriach dla dziecka, co dokładnie masz na myśli?

21 lip 2016, 8:33

Na przykład zestaw butelek do karmienia. W sklepie z przewijakami można dostać niedrogi i porządny zestaw którym bardzo wygodnie się karmi i łatwo myje. Nie chciałam ci nic pisac wcześniej, ale bez sensu jest kupować rzeczy dla dziecka za granica bo są o wiele droższe niż u nas.

21 lip 2016, 11:07
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]