Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 24 wrz 2018, 19:55

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Elektroniczna ewidencja.  
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich, którzy tak jak ja nie są na bieżąco z osiągnięciami techniki. Piszę tutaj bo jestem świeżo upieczoną mamą i to co rzuciło mi się ostatnio w oczy to to, że moje maleństwo miało opaskę elektroniczną, która mówiła o nim wszystko. Nie wiedziałam, że takie rzeczy są możliwe. Pewnie jest jeszcze więcej takich niespodzianek :)

11 sie 2016, 23:01
Awatar użytkownika

Hehehe, no tak teraz to można się wszystkiego spodziewać :))

12 sie 2016, 0:01
Awatar użytkownika

Takie opaski dla niemowląt to oczywiście pomagają w codziennej ewidencji maluchów, zwłaszcza w szpitalach, które są dość duże i gdzie porodów jest wiele. W mniejszych ośrodkach to można spotkać bardziej analogowe metody, ale to też się pewnie zmieni.

12 sie 2016, 1:00
Awatar użytkownika

Jest tego wiele. Elektronika pomaga we wszystkim. Można dzięki temu ograniczyć niemile wspominana przez wielu papierologię. Elektronika daje możliwość prowadzenia bieżącej ewidencji, ale też i historii. Wszystko w plikach może zostac na lata.

12 sie 2016, 1:17
Awatar użytkownika

To zrozumiałe, chodziło mi po prostu o to, że o tylu rzeczach człowiek nie wie, a które są obecne wokół nas :)

12 sie 2016, 2:39

Tego rodzaju ulepszenia tworzone są przez firmy, które pomagają ewidnecjonować nie tylko maluchy, ale także także asortyment sklepowy czy magazynowy. Oczywiście takie programy są tworzone pod konkrentego klienta. Trochę się w tym orientuję, bo ostatnio w mojej firmie zamawialiśmy coś podobnego. Do tego wspomagamy się naklejkami, które cały czas są pomocne.

12 sie 2016, 4:18

U mnie też to się sprawdza. Potrzebny asortyment do ewidencji dotarcza mi producent etykiet, który w każdej chwili jest w stanie mi pomóc. Czasami to on nawet wcześniej wie o moich potrzebach, niż ja sam :)))

12 sie 2016, 5:48
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]