Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 17 lip 2018, 20:50

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Być przygotowanym na różne warunki 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim. Niedługo zabieram moją ukochaną na wycieczkę. Pierwszy raz jedziemy gdzieś razem, zazwyczaj podróżujemy ze znajomymi albo z rodziną – moją, lub jej. Może na tym wyjeździe się jej oświadczę. Choć na razie o tym nie myślę. Na razie chcę się porządnie przygotować do podróży. O czym nie mogę zapomnieć?

21 sie 2016, 21:43
Awatar użytkownika

No, a pochwalisz się gdzie jedziecie? Myślę, że to znacząca kwestia w takiej sytuacji.

22 sie 2016, 0:04
Awatar użytkownika

Jedziemy w góry.

22 sie 2016, 0:42
Awatar użytkownika

Przyjęło się, że okulary przeciwsłoneczne nosi się tylko latem, jak słońce zbyt mocno grzeje. To nieprawda. Wręcz nie możesz zapomnieć o okularach przeciwsłonecznych z polaryzacją bo światło odbijające się ze śniegu czy tafli wody, może być irytujące i niekorzystne dla oczu. Poza tym w takich okularach będziesz świetnie wyglądać. Sam zobacz, jak się prezentują: http://stylion.pl/okulary-polaryzacyjne-meskie . Bezpieczeństwo jest najważniejsze, ale jeśli możesz je połączyć ze świetnym wyglądem to dlaczego nie.

22 sie 2016, 1:34

Nie zapomnij pieniędzy. W ogóle przygotuj się, jakbyś jechał na bezludną wyspę. Weź pod uwagę nawet najczarniejsze scenariusze.

22 sie 2016, 3:48

Po co stresować chłopaka! Nie liczy się bagaż ale to, z Kim jedziemy.

22 sie 2016, 6:31

No ale są rzeczy, które warto zabrać do bagażu. Chociażby ubrania, przystosowane do różnych warunków pogodowych. Poza tym pomysł z okularami przeciwsłonecznymi jest jak najbardziej na miejscu. My z narzeczonym przed wyjazdem w góry kupiliśmy okulary sportowe w Stylion. Na stronie internetowej: http://stylion.pl/Okulary-przeciwsloneczne-meskie Ty też możesz je nabyć i wziąć ze sobą na wyjazd.

22 sie 2016, 8:15
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]