Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 24 wrz 2018, 14:15

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Rekompensata powypadkowa 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mojej dziewczynie przydarzyło się nieszczęście – potrącił ją samochód. Wymagała hospitalizacji, świadczenie zostało zrealizowane, ale zdaniem lekarzy jeszcze przez dłuższy czas konieczna będzie rehabilitacja. Policja stwierdziła, że całą winę ponosi facet który ją potrącił i jeden z policjantów poradził żeby ubiegać się o pieniądze. Jak się za to zabrać?

27 wrz 2016, 6:18
Awatar użytkownika

Podstawowe możliwości to kasa z ubezpieczenia, ale pewnie już ją dostaliście albo za chwilę dostaniecie. Nie wiem jak będzie w tym układzie wyglądać szansa na coś więcej ale generalnie rekompensaty z Invicte w Poznaniu są znacznie łatwiejsze do wywalczenia. Po prostu mając solidnych prawników jesteś na lepszej pozycji.

27 wrz 2016, 7:54

Niestety piraci drogowi zbyt często są przyczyną ludzkich nieszczęść. Twoja dziewczyna i tak miała o tyle szczęścia że przeżyła. Syn mojej sąsiadki niestety zginął pod kołami parę lat temu i wszystkim w bloku zapadło to w pamięć.

27 wrz 2016, 8:16

Biedna ta Twoja partnerka, mam nadzieję że z czasem będzie tylko lepiej. A o odszkodowanie powypadkowe walczcie, bo Wam się to zwyczajnie należy. Zwłaszcza w sytuacji gdy wciąż trzeba prowadzić rehabilitację...

27 wrz 2016, 8:52

Miałam na tyle szczęścia że ominęły mnie podobne przygody ale jak każdy normalny człowiek umiem sobie wyobrazić co przeżywacie. Cóż oby wszystko się skończyło wygraną w sądzie. Jak zajmie się tym dobry prawnik to są duże szanse.

27 wrz 2016, 9:48
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]