Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 17 gru 2018, 17:21

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Potrzebuję doradztwa finansowego dla firmy – wiecie, do kogo się zwrócić w Poznaniu? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Czy może ktoś tak jak ja teraz miał w przeszłości potrzebę skorzystania z usług doradcy finansowego w Poznaniu? Ja właśnie teraz bardzo pilnie potrzebuję tego typu konsultacji dla mojej firmy. Mam nadzieję, że ktoś zna jakiegoś sprawdzonego doradcę, bo bez tego raczej sobie nie poradzę z moimi aktualnymi kłopotami…

24 mar 2017, 6:42
Awatar użytkownika

Nie znam nikogo konkretnego, ale sam jestem z wykształcenia analitykiem i mogę ci potwiedzić, że to bardzo dobry pomysł. Oczywiście jest to jakaś inwestycja, ale opłacalna z całą pewnością.

24 mar 2017, 9:20

Z konkretów to sugeruję się zapoznać z firmą doradczą metisgroup.pl/. Ja to zrobiłem i muszę przyznać, że bardzo pomogli i na reszcie wyszliśmy na prostą, a do tego zrobiliśmy dobrą inwestycję w nieruchomości. Na metisgroup.pl/doradztwo-finansowe/ masz więcej o samym doradztwie

24 mar 2017, 11:42
Awatar użytkownika

OK, dziękuję za polecenie, na pewno odwiedzę ich stronę i zobaczę, co oferują. Jeśli właśnie tego typu konsultacji finansowych mi potrzeba, to chętnie się z nimi skontaktuję

24 mar 2017, 11:59
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]