Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 maja 2018, 14:12

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Czy naprawa klimatyzacji musi być kosztowna? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cos mi nawala klimatyzacja w firmie i obawiam się ze będę musiał słono zapłacić za jej naprawę, niestety miałem ostatnio problemy finansowe i nie dysponuję zbyt dużym budżetem, sądzicie że to będzie duży wydatek?

11 maja 2017, 23:53
Awatar użytkownika

Tak na pewno nie da się powiedzieć, to zależy od bardzo wielu rzeczy, przede wszystkim od tego jaki masz system, jak jest to jeden prosty klimatyzator to koszty na pewno nie będą duże ale jak duży rozbudowany i do tego nowoczesny system to na pewno musisz liczyć się ze sporym wydatkiem

12 maja 2017, 1:11

Ja bym powiedziała że przede wszystkim koszty zależą od tego co się dokładnie zepsuło…

12 maja 2017, 2:23
Awatar użytkownika

Też racja, jasne że jak jest to tylko drobna usterka to nie będzie źle. Gorzej jak do wymiany są jakieś części albo całe podzespoły… ale tak czy tak polecam ci nie czekać aż klimatyzacja calkiem padnie (czasem jeszcze też dochodzą koszty np. zmarnowanych w wyniku tego towarów, nie piszesz o tym więc chyba nie dotyczy tej sytuacji) tylko od razu szukać fachowca

12 maja 2017, 4:58
Awatar użytkownika

Taki właśnie mam zamiar. Może ktoś zna dobrą firmę i podzieli się namiarem?

12 maja 2017, 5:40
Awatar użytkownika

Jest dobra firma która ma w swojej ofercie między innymi naprawę klimatyzacji wszelkiego rodzaju (także montaż i czyszczenie), zajrzyj tutaj http://www.ice-klima.pl/klimatyzacje.html. Działa na terenie Poznania i innych miast Wielkopolski. Opłaca się skorzystać z jej usług bo naprawy wykonywane są bardzo rzetelnie i niedrogo

12 maja 2017, 6:46
Awatar użytkownika

Ok, mam nadzieję że to co dla ciebie jest niedrogie dla mnie też się takie okaże hehe. Ale oczywiście najważniejsze jest żeby klimatyzacja dobrze działała. Dzieki za odpowiedzi i namiar na mechaników

12 maja 2017, 7:56
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]