Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 lis 2018, 8:12

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Gdzie oddać do prania fotele w Warszawie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jak w temacie mam kilka foteli, które wymagają prania. Niestety nie znam żadnego przedsiębiorstwa z Warszawy, które zajmuje się tego typu zleceniami. Może Wy mi coś polecicie? Macie jakieś doświadczenia?

31 maja 2017, 22:50
Awatar użytkownika

Szczotka, dobre detergenty, ewentualnie odkurzacz parowy i możesz brać się do pracy samemu. Ja tak czyszczę wszelkie tapicerki i jeszcze nigdy nic się złego nie stało.

01 cze 2017, 1:13
Awatar użytkownika

Takie coś nie wchodzi w grę. Stawiam tylko i wyłącznie na profesjonalistów. Są to dość drogie fotele kultowe i nie mogę sobie pozwolić na ewentualne błędy.

01 cze 2017, 3:55
Awatar użytkownika

Sprawdź sobie ofertę firmy TOM&EK. U mnie zajmują się tapicerkami już od paru ładnych lat i zawsze wszystko przebiegało tak jak powinno. Nie ma mowy o żadnych zaciekach, plamach, niedokładności, wszystko zawsze jest zrobione z dbałością o szczegóły. Szczerze nie znam nikogo lepszego.

01 cze 2017, 6:48

Mogę potwierdzić, że jeżeli chodzi o pranie foteli w Warszawie to trudno znaleźć kogoś bardziej kompetentnego. Przy fotelach ważna jest precyzja, bo mają one wiele załamań i są dość trudne w czyszczeniu, ale oni radzą sobie z tym świetnie, są naprawdę dokładni. Ceny możesz sprawdzić na http://www.pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-meblowej/foteli. Poczytaj sobie więcej o ich usługach, mam nadzieję, że przekonasz się do nich.

01 cze 2017, 7:48
Awatar użytkownika

Przekonaliście mnie, więc jutro bądź w najbliższych dniach skontaktuję się z nimi żeby omówić szczegóły. Dziękuję Wam za pomoc i wszelkie porady, nawet te, z których nie skorzystałem:)

01 cze 2017, 9:59
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]