Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 16 lip 2018, 8:31

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
 Poszukiwane tanie biuro rachunkowe w Białymstoku 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Szukam dobrego biura rachunkowego w Białymstoku któremu mógłbym polecić prowadzenie kompletnej księgowości mojej firmy. Ponieważ jednak dopiero zaczynam z działalnością, jasne jest, że nie dysponuję zbyt dużym budżetem dlatego dobrze by było gdyby stawki za poszczególne działania były naprawdę niskie… czy to możliwe i czy możecie mi polecić konkretne biuro rachunkowe?

08 cze 2017, 0:46

nie wiem jak to wygląda z księgowością firmy ale z moich doświadczeń wynika że usługi księgowe nie są raczej najtańsze. Nie bez powodu księgowi tak dobrze zarabiają :) więc sądzę że musisz przygotować się na większe wydatki

08 cze 2017, 2:48
Awatar użytkownika

Być może to kosztuje sporo jeśli korzysta się z takich usług tylko sporadycznie, w przypadku osób prywatnych ale słyszałem że przedsiębiorcy zwykle mogą liczyć na rabaty skoro korzystają z usług danego biura stale i przez cały czas trwa ta współpraca. Mam nadzieje, że w Białymstoku też uda mi się znaleźć takie miejsce

08 cze 2017, 5:19
Awatar użytkownika

Mogę polecić niedrogie biuro rachunkowe w Białymstoku, to jest Biuro Rachunkowe Julita Mieczkowska - Miakisz. Na jego stronie możesz przeczytać że właśnie stali klienci mogą liczyć na rabaty i atrakcyjne promocje, generalnie cena zależy też od tego co mają dla Cebie robić i ile masz dokumentów, to jasne, bo od tego zależy ile będą mieli pracy, każdy dokument muszą przeanalizować i poddać że tak powiem odpowiedniej obróbce. Ceny mają niskie jak dla mnie i w porównaniu do innych firm, nie tylko w Białymstoku, naprawdę bardzo dobre co powoduje że pracują też dla przedsiębiorców z innych miast. A przede wszystkim to możesz u nich zrobić bezpłatną wycenę usług jakie cię interesują i wtedy najlepiej ocenisz czy to jest dla ciebie dogodna opcja :)

08 cze 2017, 8:18
Awatar użytkownika

Tak? To super, wiele biur chyba nie ma takiej opcji. To mnie ostatecznie zachęciło bo wiadomo że tak się pisze tanie to czy tamto a tak naprawdę to jest kompletnie względne pojęcie :) Dziękuję zatem bardzo

08 cze 2017, 9:13
Awatar użytkownika

Nie ma za co :)

08 cze 2017, 11:16
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 7 ]