Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 lis 2018, 8:44

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
 Zabudowa tarasu z gładkiej deski tarasowej czy ryflowanej? Co polecacie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Zdecydowałem się na zrobienie tarasu i na razie kłócę się z żoną jaki rodzaj desek wybrać. Może macie z tym jakieś doświadczenie i możecie mi coś doradzić? Gładka czy nie?

05 lip 2017, 4:10
Awatar użytkownika

Przecież to wszystko zależy od ciebie :P Ja osobiście wybrał bym gładką bo dużo ładniej to wygląda jeżeli chodzi o estetykę. Musisz tylko pamiętać że drewno nie jest idealne więc na gładkiej powierzchni wszystko będzie widać ;)

05 lip 2017, 7:05
Awatar użytkownika

To tak jak z meblami z litego drewna, widać całą strukturę i wszystkie jej niedoskonałości. Ja wybrała bym ryflowaną bo na tarasie zawsze jest trochę mokro i będzie bezpieczniej.

05 lip 2017, 8:43
Awatar użytkownika

Mnie interesowała swojego czasu deska tarasowa gładka i cały taras zamówiłam na stronie http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/modrzew-syberyjski/deska-szczotkowana/. Mogę ci wysłać zdjęcie jak wygląda gładka powierzchnia bo według mnie jest to dużo bardziej estetyczne ;) Jak bym miała wybierać jeszcze raz to wybrała bym to samo.

05 lip 2017, 9:14
Awatar użytkownika

Próbuję namówić żonę na gładkie deski tylko coś mi cały czas marudzi że po roku będą zajechane :P Tak czy inaczej dzięki za odpowiedzi a już sam postaram się ją namówić ;)

05 lip 2017, 9:46
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 6 ]