Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 16 lip 2018, 8:39

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
 Szukam tanie noclegu w hostelu 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam! Wybieramy się z dziewczyną na kilka dni do Warszawy pozwiedzać i akurat na nocleg chcielibyśmy przeznaczyć mniejszą część pieniędzy jakie mamy do dyzpozycji;) ale z drugiej strony chcielibyśmy mieć jako taki standard. Czy da się to pogodzić? Słyszałem, że w hostelach jest tanio.ale mnie hostele kojarzą się z amerykańskimi filmami, gdzie główni bohaterowie się ukrywają:D zawsze tam jest brudno i nie ma ciepłej wody:D proszę wyprowadźcie mnie z błędu;)

18 sie 2017, 0:22

Witam. Owszem jesteś w błędzie;) wejdź sobie chociażby na strone tego hostelu w Warszawie noclegi oferuje w dobrych cenach a i standard jest dużo lepszy niż to co pisałeś;) tutaj jest link do nich http://mishmashhostel.com/hostele-warszawa/ ja miałem okazję mieszkać tam jakiś czas temu, gdy przyjechałem na koncert. Szczerze to spodziewałem się że będzie to jedna duża sala z piętrowymi łóżkami, na których śpią obcy ludzie:D ale na szczęśćie się myliłem. Standard jest bardzo dobry, pokoje są 1, 2 i 3 osobowe, mają własne łazienki lub na korytarzu. Ja spałem w pokoju jednoosobowym z łazienką. Fajne spokoje wnętrze, minimalistyczne, takie żeby faktycznie się przespać i nie płacić wiele.

18 sie 2017, 1:03
Awatar użytkownika

Z Mish Mash Hostel mam najlepsze wspomnienia ze studenckich wypadów do stolicy:D Spało się mało, ale jak już trzeba było się przespać, to łóżka mega wygodne i pokoik świetny. polecam.

18 sie 2017, 3:56

Cześć:) podpinam się pod wypowiedzi kolegów że ta miejscówka http://mishmashhostel.com/ jest jedną z lepszych w stolicy jeśli chodzi o tanie noclegi w hostelu. Miałam okazję spać w obu ich lokalizacjach i na Nowogrodzkiej i w Old Town i oba hostele są bardo fajne. Pokoje skromne, ale jest w nich wszystko co trzeba.

18 sie 2017, 4:36

Ja tam jednak wolę dopłacić te kilkadziesiąt złotych i spać w normalnym hotelu. A już najlepiej wspominam noclegi w apartamencie. wujechaliśmy z mężem do Zakopanego, wynajęliśmy apartament, mieszkamy z rodzicami i te kilka dni „na swoim” były mega odskocznią od codzienności:)

18 sie 2017, 4:51

A czym się różni apartament od pokoju w hotelu?

18 sie 2017, 5:13

Najważniejsza różnica jest taka, że apartament to jakby osobne mieszkanie, my mieliśmy aneks kuchenny ze wszystkimi sprzętami, które się używa w kuchni.

18 sie 2017, 7:52
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 8 ]