Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 24 wrz 2018, 13:57

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
 Jakie są skuteczne i sprawdzone sposoby reklamy firmy w internecie? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, mam takie pytanie, chciała bym zainwestować w reklamę swojej firmy w internecie ale potrzebuję waszej rady. W co najlepiej zainwestować? Chodzi mi czy lepiej wykupić jakiś baner reklamowy czy przeznaczyć te pieniądze na pozycjonowanie strony?

10 lis 2017, 3:18

Wydaje mi się że baner to tylko chwilowa reklama, bo przecież ktoś będzie ci za niego miesięcznie liczył a pozycjonowanie może będzie bardziej kosztowne ale da konkretny i w miarę stały efekt. Na twoim miejscu szukał bym agencji która zajmuje się właśnie pozycjonowaniem.

10 lis 2017, 4:40

W tych czasach na pewno warto inwestować w reklamę na portalach społecznościowych. Takie strony jak facebook czy podobne mają miliony wejść dziennie i nawet jeżeli ktoś nie korzysta z internetu to prawdopodobnie korzysta właśnie z takiego portalu ;)

10 lis 2017, 5:25

Jak interesuje cię reklama firmy to polecam agencję z Poznania która zajmuje się takimi rzeczami. Na stronie https://www.grupa-tense.pl/blog/10-skutecznych-sposobow-na-reklame-firmy/ znajdziesz fajny wpis dotyczący właśnie reklamy z rozpisanymi możliwościami oraz ewentualnymi kosztami.

10 lis 2017, 8:03

Akurat jeżeli chodzi o reklamę w internecie to grupa-tense.pl to bardzo dobry pomysł, agencja zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją to na pewno dobierze jakieś odpowiednie rozwiązanie żeby pomóc w nakręceniu sprzedaży czy odwiedzin ;)

10 lis 2017, 9:43

Ja uważam że właśnie inwestycja w portale społecznościowe da w tych czasach najwięcej zysku. Praktycznie każdy ma na telefonie aplikacje facebook i co chwilę coś sprawdza. Wydaje mi się też że niedługo zastąpi on także portale aukcyjne i inne strony.

10 lis 2017, 10:04
Awatar użytkownika

Nie zgodzę się z tymi że zastąpi takie portale ale jak najbardziej, inwestowanie w reklamę w social media to najlepsza możliwa opcja dziś. Wtedy masz pewność że dotrzesz do największej ilości osób. Chociaż po ostatnich akcjach z ucinaniem zasięgu to różnie to bywa.

10 lis 2017, 12:03

Z tym ucinaniem to chyba jest tak w przypadku darmowych rzeczy, jeżeli się płaci to fb nie ogranicza tych zasięgów a wręcz je bardziej promuje. Nie ma reklamy za darmo ale portale tego typu dają i tak bardzo wielkie możliwości.

10 lis 2017, 13:52
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 9 ]