Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 20 lis 2018, 8:12

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
 Body dla maluszka. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

gdzie mogę zamówić dobre body dla dziecka w Internecie? Chcę zrobić niespodziankę dla żony i malucha, niech ich zaskoczy kurier z miłą przesyłką.;) ale nie mogę zdecydować skąd opłaca się zamawiać.

20 gru 2017, 4:18

polecam Ci sklep internetowy z tego linku https://wyprawkowy.pl/body-171, mają bardzo ładne wzory, każdej mamie się spodobają… dziecku to jeszcze wszystko jedno, ale za jakiś czas może doceni, że tatuś się starał.:D poza tym ceny w tym sklepie są bardzo korzystne, szczególnie jak zamawiasz sobie większą paczkę produktów.

20 gru 2017, 5:07

bardzo fajny pomysł z taką niespodzianką, na pewno się ucieszą.;) pewnie sam dobrze wiesz jakie są potrzeby malucha, więc znajdziesz cos odpowiedniego. Teraz robią naprawdę ładne body i jest w czym wybierać. A w tym sklepie, co poleciła go koleżanka wyżej, mają też bardzo fajne smoczki i wypełnienia poduszek. Na tych poduszkach wreszcie się wysypiałam.

20 gru 2017, 6:29

a może coś dla przy okazji żony zamów? Jakąś piżamkę albo bieliznę? Pomyśl najlepiej o obojgu, to efekt prezentu będzie jeszcze lepszy.;)

20 gru 2017, 8:16
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 5 ]