Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 22 maja 2018, 19:33

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
 Gdzie można kupić test na narkotyki? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, podejrzewam że moja córka zażywa narkotyki. Ostatnim czasem zachowuje się bardzo dziwnie, jej źrenice nie reagują prawidłowo na zmiany natężenia światła i cały czas prosi o pieniądze.. Pytałem ją o to ale zaprzecza, chciałbym zrobić w domu jakiś test, bo wolę uniknąć niepotrzebnych scen w laboratoriach jeśli okaże się że nie mam racji.

29 sty 2018, 23:02
Awatar użytkownika

Teraz dużo osób ma problemy z tego typu sprawami, nie tylko młodzież. Sama kupowałam test na aptekamini.pl dla męża. Zażywanie narkotyków to delikatna sprawa i wolałam, zeby nikt nie wiedział że kupuję takie testy, a w tej aptece internetowej zawsze to o wiele większa anonimowość i nie musisz nikogo pytać tylko sam wybierasz co ci jest potrzebne, z dostawą do domu :)

29 sty 2018, 23:58
Awatar użytkownika

Ja bym chyba proponował badania z krwi zrobić i przede wszystkim obciąć fundusze młodej, zeby kasy nie miała na co chce.

30 sty 2018, 0:41
Awatar użytkownika

To nastolatka, musi miec własne pieniądze. Boję się o nią i może troche przesadzam, w okresie dojrzewania hormony szaleją. Nie chcę jej ciągać po labolatoriach, bo to ani dla niej ani dla mnie niekomfortowe. Wole test w domu najpierw zrobić. A mógłbym prosić o jakiś link do tej apteki internetowej i na co mam zwracać uwagę.

30 sty 2018, 1:35
Awatar użytkownika

Moim zdaniem te objawy które napisałeś słusznie poczytujesz za możliwe do wystapienia po narkotykach i trzeba na nie reagować. Test na narkotyki znajdziesz dokładnie tutaj: aptekamini.pl/category/testy-diagnostyczne-narkotykowe. To jest test na wykrycie obecności narkotyków w moczu, także można go bezpiecznie zrobić w domu. Wykrywa większość substancji psychotropowych, więc jesli córka zażywa jakikolwiek narkotyk, test powinien to wykazać.

30 sty 2018, 2:48
Awatar użytkownika

Moi starzy mi taki test zgotowali na powitanie ktoregos razu i musze powiedzieć, ze nie wierzyłem, ale niestety naprawdę te testy działają.

30 sty 2018, 3:11
Awatar użytkownika

Ja bym miał wątpliwości do wyniku takiego testu, najlepiej w labolatorium sprawdzić.

30 sty 2018, 5:56
Awatar użytkownika

Dziękuję za rady, już zdecydowałem, ze test robię w domu ;)

30 sty 2018, 6:59
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 9 ]